Обговорення шаблону:Українські телеканали

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Нужно либо создать в разделе "Регіональні" подраздел всех областей Украины и туда вписать в каждую её каналы.
Либо создать отдельный шаблон по региональным телеканалам и вписать уже туда все каналы. А пункт "Региональные" удалить из шаблона "телеканалы Украины". Мимо пробігав... (обговорення)

Шаблон про всі україномовні (хоча б частково) телеканали[ред. код]

Будь ласка не скасовуйте конструктивні правки. Насправді це шаблон не про українські телеканали самі по собі, а про канали що хоча б частково мовлять українською мовою: (у шаблоні наведені MTV Ukraine, Disney Ukraine тощо) тому у шаблоні звичайно ж мають бути і AMC Ukraine та інші. Також не плутайте 'адаптовані телеканали' та 'телеканали з україномовним мовленням', бо за законодавством України в певний час і Пєрвий канал Росії були 'адаптованими телеканалами', але там окрім як вставок україномовної реклами (замість російськомовної) не було нічого 'адаптованого'. Канали ж типу MTV Ukraine, Disney Ukraine, AMC Ukraine ведуть мовлення українською мовою тому вони 100% мають бути включені в шаблон.--Piznajko (обговорення) 05:25, 4 квітня 2016 (UTC)

Якщо вважати, що «Белсат», який фізично знаходить в Польщі, але мовить білоруською, є телеканал Білорусі, тоді й будь-які україномовні телеканали світу є телеканали України. Але пропишіть це в шаблоні: канали України, україномовні канали, щоб люди розуміли ріжницю. Бо Інтер чи ATR є ніби українські, але не зовсім україномовні. --Friend (обг.) 09:17, 4 квітня 2016 (UTC)
per @Friend, це шаблон про українські телканали, а не україномовні.— Динамо-фан (обг.) 09:28, 4 квітня 2016 (UTC)
ні, ви не зовсім мабуть зрозуміли коментар @Friend. Він не говорив (як ви) що слід просто викидати з шаблону всі канали штибу MTV Ukraine, Disney Ukraine, AMC Ukraine, Da Vinci Learning Ukraine (іноземні канали що мовлять українською мовою в Україін). Він сказав, що слід підправити опис/оформлення шаблону щоб було зрозуміло що шаблон про будь-який канал що мовить (хоча б частково) українською мовою. Буде вільний час у мене, я цим займусь.--Piznajko (обговорення) 15:38, 4 квітня 2016 (UTC)
Вважаю в шаблоні потрібно просто створити окрему категорію: іноземні канали, що мовлять українською мовою в Україні. І поставити на цьому крапку.— Динамо-фан (обг.) 16:15, 4 квітня 2016 (UTC)
Ну можливо як буде якась критична маса - то і створимо окремий розділ у шаблоні, але ж зараз їх як кіт наплакав. Більшість зникли (Disney Ukraine (мовлення частково українською 2010-2012), AXN Sci-Fi (мовлення частково українською 2009-2010), MTV Ukraine (мовлення частково українською 2007-2013) - залишилися лише Da Vinci learning Ukraine (мовлення українською 2009-), Euronews (мовлення українською 2011- ) та AMC Ukraine (мовлення українською 1 квітня 2016-). Як ви вважаєте @Friend? --Piznajko (обговорення) 20:38, 4 квітня 2016 (UTC)

Загальнонаціональні VS Регіональні канали[ред. код]

UA:Суми і UA:Крим не є загальнонаціональними - їм слід бути у розділі "Регіональні"; От UA:Культура та UA:Перший є загальнонаціональними.--Piznajko (обговорення) 16:00, 19 грудня 2017 (UTC)

Думав, що «Крим» там проходить як спецпроект. Ок, якщо регіональний, його теж прибрати, згоден. --ivasykus (обговорення) 17:29, 20 грудня 2017 (UTC)
  • Пропоную прибрати пункт "Регіональні телеканали" так, як для цього є свій шаблон у якому є дуже чітке розділення на місцеві та областні канали. А залишити тільки пункт про суспільне мовлення. Ваша думка? Uadro (обговорення) 15:18, 2 січня 2018 (UTC)
Поки що хай буде розділ "Регіональні телеканали". Можливо в майбутньому цей шаблон перетвориться на "Українські загальнонаціональні телеканали" і тоді розділ "Регіональні телеканали" приберуть (і таким чином для регіональних каналів буде свій шаблон-навігатор, для загальнонаціональних - свій).--Piznajko (обговорення) 20:49, 8 січня 2018 (UTC)

#Наше[ред. код]

Телеканал «Етно» змінив назву на «#Наше».--Ерідан (обговорення) 14:49, 10 травня 2018 (UTC)