Одному лише Богу відомий світ

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Одному лише Богу відомий світ
Kami nomi zo Shiru Sekai 1.jpg
神のみぞ知るセカイ
Одному лише Богу відомий світ
Жанр Романтична комедія, пародія
Манґа
RahXephon
Автор Тамакі Вакакі
Видавець Японія Японія Shogakukan
Видавницький лейбл Японія Японія Shonen Sunday
Період випуску 2008 — дотепер
Кількість томів 14
Аніме-серіал
Режисер Шигехіто Такаянагі
Студія Manglobe
Мережа Японія Японія TV Tokyo
Період показу 6 жовтня 2010 — 22 грудня 2010
Кількість серій 12
Аніме-серіал
Режисер Шигехіто Такаянагі
Студія Manglobe
Мережа Японія Японія TV Tokyo
Період показу 12 квітня 2011 — 28 червня 2011
Кількість серій 12

«Одному лише Богу відомий світ» (яп. 神のみぞ知るセカイ; англ. The World God Only Knows) — романтична манга, написана і проілюстрована Таміко Вакакі. Виходить з 9 квітня 2008 року в журналі Weekly Shonen Sunday і випускається видавництвом Shogakukan у форматі танкобонів (на серпень 2010 року вийшло 9 частин). Аніме-адаптація манги була офіційно оголошено в Weekly Shonen Shogakukan неділю 2010 випуск № 19.

Сюжет[ред.ред. код]

У минулому, в пеклі відбулася революція, в ході якої нація «нових демонів» повалила «старе пекло». У цій війні до нових демонів приєдналися небеса, і шість богинь пожертвували собою, що б запечатати переможених демонів. Однак, серед нових демонів залишилися ті, хто мріяв про велич старого пекла і його відродження. Дані демони утворили екстремістську групу «Вінтаж», яка, незважаючи на свою незаконність, глибоко проникла в керуючі структури Нового пекла.

З невідомих причин, печатка, яка стримувала переможених демонів була знята і близько шістдесяти тисяч демонів іменованих в манзі «шаленими духами» (яп. 駆け 魂 Каке тама?) опинилися на волі. Вони сховалися в тріщинах жіночих сердець, де стали харчуватися негативними емоціями своїх господинь і поступово відновлювати втрачені сили. Для піймання цих духів і неофіційно, для захоплення богинь, був створений особливий загін демонів, кожен з яких працює в парі з людиною. Людина повинна заповнити тріщину в серце, не залишивши таким чином місця для духу. Наприклад, допомогти одержимому духом досягти успіху або зцілити його від хвороб. Найбільш швидко серце людини заповнює любов. Однак, ефект любові настільки швидкий, настільки ж і нестабільний, тому ловці духів воліють не зв'язуватися з нею. Після того як дух тим чи іншим чином вигнаний з серця людини, демон повинен зловити вигнаного з серця духа. Пам'ять людей згодом коригується, щоб ніщо не вказувало на працюючого у парі з демоном людину. Однак, так як пекло економить енергію, такі зміни зводяться до мінімуму.

Сюжет оповідає про одній з таких пар ловців духів, людину Кеймен Кацурагі і демонесси Елсі. Пізніше вийшов спінофф «Magical Star Kanon 100 %», який розповідає альтернативну історію. Відповідно до неї, замість Кеймен напарницею Елсі виступає Канон Накагава. Вона стає дівчинкою-чарівницею котра бореться з шальними духами за допомогою своїх пісень. Однак, через закляття демона Канон перетворилася на дитину і може приймати свою дорослу форму лише під час боїв. OVA з екранізацією спінофф вийде в липні, разом з обмеженим виданням 22 тому.

Медіа[ред.ред. код]

Манга[ред.ред. код]

«Одному лише Богу відомий світ» проілюстрована Тамікі Вакакі, по частинам в японському манга-журналі  Weekly Shōnen Sunday з 9 квітня 2008 року. [4] Як прототип сюжету історії автор написав «одноразову» мангу «Koishite!? Kami-sama!!» (Яп. 恋 し て!? 神 様!!?), опубліковану в 32 номері цього журналу за 2007 рік [5].На даний момент публікація Kami nomi zo Shiru Sekai триває. У форматі танкобонів видавництвом Shogakukan перша частина була випущено 11 липня 2008 року. На серпень 2010 року вийшло вже 9 томів [6]. Також серія ліцензована в Південній Кореї компанією Haksan Culture Company [7].

Лайт-новела[ред.ред. код]

Лайт-новел під назвою The World God Only Knows-God and the Devil and an Angel (яп. 神 のみ ぞ 知る セカイ — 神 と 悪魔 と 天使 Kami nomi zo Shiru Sekai Kami to Akuma to Tenshi?), написана Мамідзу Арісавой та ілюстрована Таміка Вакако, була представлена 19 травня 2009 року та опублікована видавництвом Shogakukan під лейблом GAGAGA Bunko [8]. Друга частина лайт-новели вийшла під назвою The World God Only Knows 2 Prayer and Curse and Miracle (яп. 神 のみ ぞ 知る セカイ 2 祈り と 呪い と キセキ Kami nomi zo Shiru Sekai Inori to Noroi to Kiseki?) Вийшла 18 травня 2010 [9] і розповідає про життя Хакуо.

Аніме[ред.ред. код]

Адаптація аніме була офіційно оголошена Shogakukan в Weekly Shōnen Sunday за 2010 рік в номері 19. [12] Було оголошено, що сценарист Хідеюкі Курата, дизайнер персонажів Ватанабе Акіо, і директор Шигехіто Такаянагі будуть працювати над проектом. [13] [14] студії, що відповідає за анімацію Manglobe. [15] Пролог OVA був випущений разом з десятим томом манги 17 вересня 2010. [16] Аніме транслювали на TV Tokyo з 6 жовтня по 22 грудня 2010 [18], другий сезон з 11 квітня по 28 червня 2011 року. Другий епізод OVA під назвою Kami Nomi zo Shiru Sekai: 4-nin to Idol (神のみぞ知るセカイ 4人とアイドル?, «The World God Only Knows: 4 Girls and an Idol»), був випущений на DVD 16 вересня 2011 року. [19] В Anime Weekend Atlanta 2011, Sentai Filmworks оголосив, що аніме ліцензоване для показу в Північній Америці і випустить перший сезон на DVD і Blu-Ray дисків в січні 2012 року. [20] Третя OVA під назвою Kami Nomi zo Shiru Sekai: Tenri-Hen (神のみぞ知るセカイ 天理篇?, «The World God Only Knows: Tenri Arc»)Kami Nomi zo Shiru Sekai: Tenri-Hen (神のみぞ知るセカイ 天理篇?, «The World God Only Knows: Tenri Arc»), був випущений у двох частинах 16 жовтня і 18 грудня 2012 року. [21] [22] Третій сезон аніме і спін-офф OVA на основі характеру Kanon був оголошений в 2013 році[23] Спін-офф під назвою Магічна зірка Kanon 100 % (マジカル ☆ スター かのん 100 %?) і був випущений в комплекті з 22-м томом манги 18 червня 2013. [24] Третій сезон, під назвою The World God Only Knows: Goddesses (神のみぞ知るセカイ 女神篇 Kami Nomi zo Shiru Sekai: Megami-Hen?), почалася трансляція на TV Tokyo 8 липня 2013.

Посилання[ред.ред. код]