Озерянський загальнозоологічний заказник

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Озерянський заказник
Озерянський заказник загальнозоологічний.jpg
Розташування: Україна Україна
Тернопільська область,
Борщівський район
Найближче місто: Борщів
Площа: 4184 га
Заснований: 30 червня 1986
Країна Flag of Ukraine.svg Україна

Озеря́нський зака́зник — загальнозоологічний заказник місцевого значення в Україні. Розташований у межах Озерянської і Пилатківської сільрад Борщівського району, в тому числі у кв. 75-84 Улашківського лісництва, кв. 8 Колиндянянського лісництва державного підприємства «Чортківлісгосп» (лісового урочища «Галілея Голубицька», «Констанція», «Липник»).

Площа — 4184 га. Створений відповідно до рішення виконкому Тернопільської обласної ради № 198 від 30 червня 1986 року. Перебуває у віданні Озерянської (2593 га) і Пилатківської (1200 га) сільрад, державного підприємства «Чортківлісгосп» (391 га). Рішенням Тернопільської обласної ради № 15 від 22 липня 1998 року мисливські угіддя надані у користування державному підприємству «Чортківлісгосп» як постійно діюча ділянка з охорони, збереження та відтворення мисливської фауни.

Території природно-заповідного фонду у складі ЗК «Озерянський»[ред. | ред. код]

До складу території заказника «Озерянський» входять такі об'єкти ПЗФ України:

Тваринний світ[ред. | ред. код]

Під охороною — численна мисливська фауна: заєць сірий і куріпка сіра, лисиця руда, сарна європейська та вивірка лісова, куниця лісова, свиня дика — цінні мисливські види, й ряд інших тварин.

Джерела[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]