Олексій Малицький

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search

Олексій Малицький — молодий підприємець, стартапер, один із засновників бренду Sammy Icon, Clan-P та інших проектів.

Коротка біографія[ред.ред. код]

Молодий підприємливий хлопець, народився у місті Дрогобич. Закінчив Києво-Могилянську академію, де отримав кваліфікацію магістра за спеціальністю «Поведінка споживача». У 18 років їздив до Америки через Work&Travel. Життєве кредо СРВС. ЯКСТ.ДЗН (Сервіс. Якість. Дизайн).

Оцінка самого себе й власної діяльності[ред.ред. код]

Якщо описати себе одним реченням, тоді: я — це мистецтво в плані бізнесу; Я — як художник, який малює картину та передає її в руки іншим, задля того, щоб презентувати її на різних виставках та в галереях, але це все — тільки у підприємництві. Якщо в мене щось не виходить, значить я завтра спробую знову.

Дозвілля[ред.ред. код]

Відвідав 17 країн. Катався автостопом по Україні і з Венеції в Київ. Без квитка їхав в австрійському поїзді в туалеті і був пійманий провідником. Проїхав на автомобілі лазурний берег Франції. Любить фотографувати українські міста на світанку.

Музика: подобається ONUKA, група Mgzavrebi та Іван Дорнl.

Кіно: за одну ніч подивився всі три частини фільму «Хрещений батько». Фільм, який дуже зарядив — «У пошуках Цукрової Людини». «Думками навиворіт» вважає «офігенним мультиком».

Книги: любить читати книжки про людей, які досягли своїх мрій.

Проекти[ред.ред. код]

Sammy Icon[ред.ред. код]

Український бренд дизайнерських шкарпеток, створений навесні 2012 року. Історія Sammy Icon починалася з вирішення проблеми. Олексій Малицький намагався купити пару яскравих шкарпеток, але обхід магазинів нічого не дав. «З'явилася ідея зробити щось своє», Запустити в продаж різнокольорові шкарпетки виявилося непростим завданням. «В Україні десятки фабрик з виробництва шкарпеток, але все твердили:« Давайте будемо шити! Тільки нехай вони будуть чорними ». Олексій та його друг і партнер Філліп Литвинов отримали 59 відмов від фабрик, які шиють шкарпетки і лише 60-та, у Львові, погодилася реалізувати ідею. Виробничі потужності компанії знаходяться в місті Львів, шкарпетки виготовляються на італійському обладнанні, яке дозволяє створювати продукцію найвищої якості. Міцність, комфорт і стильні дизайнерські рішення - основні складові бренду! Про брендові кольорові шкарпетки Sammy Icon відомо не тільки в Україні, а й за її межами - продукція реалізується вже на трьох континентах. Олексій не так давно повернувся з виставки Pitty Uomo (Флоренція), де «Семмі» був єдиним українським брендом в цьому році. «Хороша історія допомагає продавати, людям цікавий не стільки товар, скільки емоції», - запевняє Малицький. Сьогодні Sammy Icon продає більше сотні пар шкарпеток на день, оборот в рік становить майже 1,5 млн гривень.

Clan-P[ред.ред. код]

Один з найпопулярніших українських брендів. Він був заснований в 2013 році і практично відразу завоював популярність української молоді. Особливу впізнаваність марка отримала завдяки оригінальним графічним принтам і високій якості своєї продукції. Крім футболок, бренд відомий своїми яскравими арт постерами і світшоти, над дизайнами яких працюють ілюстратори зі Швеції, Німеччини, Норвегії, Мексики, Угорщини та України.

Інші проекти[ред.ред. код]

Sammy Icon і Clan-P - не єдиний бізнес Малицького. Разом з кількома партнерами підприємець розвиває бренди +5000 Miles, One Factory, Morza . У кожному з проектів частка Малицького становить менше 50%. Чому так? «Коли бренд стає на ноги, віддаю його в оперативне управління партнерам, а сам беруся за щось нове», - пояснює Олексій.

Він охоче ділиться досвідом: часто виступає з лекціями перед студентами і охочими почати власний бізнес.

Посилання[ред.ред. код]

1. http://www.open.ua/openpeople/interview/Open-People-Oleksiy-Malickiy-Sammy-Icon-Clan-P/

2. http://forbes.net.ua/ua/30under30/113596-malickij-oleksij