Онур Конструкціон Інтернешнл

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Онур Конструкціон Інтернешнл
Тип Приватна компанія
Форма власності приватна компанія
Галузь Будівництво
Штаб-квартира
Ключові особи Онур та Іхсан Четінджевізи (власники), Їлдиз Бірол (керівник)
Продукція будівництво і ремонт автошляхів
www.onurgroup.com

ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» — дочірнє підприємство турецького будівельно-підрядного транспортно-торгово-промисловового АТ «Онур Тааххют», що здійснює будівництво і ремонт автошляхів та мостів в Україні. Власниками фірми є Онур та Іхсан Ченінджевізи з Туреччини і Олег Фаріон.

Підприємство збудувало асфальтовий завод у мікрорайоні Рясне-2 міста Львова та взяло в оренду більше 6 га землі в Ожидові для будівництва приміщень.

ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» брало участь в будівництві автошляхів Київ-Чоп і Київ-Одеса.

«Онур Тааххют»[ред. | ред. код]

Турецька компанія «Onur Taahhut» заснована в 1991 році і успішно реалізувала важливі проекти в Хорватії, Україні, Тунісі, Молдові, Омані, Екваторіальної Гвінеї та Туркменістані, і в деяких з цих країн підтримує успішну діяльність.

«Онур Тааххют» виконує будівництво автодоріг, мостів, примикань, споруд і роботи по реконструкції доріг, розташовуючи будмайданчиками і заводами для виробництва асфальтобетону в трьох місцях в Україні.

Компанія має сертифікати якості і захисту навколишнього середовища TS-EN-ISO 9001 та ISO 14001.

Компанія «Онур Тааххют» є членом таких організацій, як Асоціація підрядників Туреччини (TMB), Асоціація автодорожніх підрядників (ASMÜD), Асоціація замовників будівельної промисловості (INTES) і Рада зовнішньоекономічних зв'язків (DEİK).

Компанія «Онур Тааххют» посіла в 2010 року 150 місце, в 2011 році 169 місце, в 2012 році 136 місце, в 2013 році 135 місце, в 2014 році 138 місце, і в 2015 році 158-е місце в світі.

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]