Павлоградська загальноосвітня школа № 19

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Павлоградська загальноосвітня школа I—III ступенів № 19
Фасад школи
Тип Загальноосвітня школа I-III ступенів
геокоординати не задано:
Засновано 1990
Директор Мажара Станіслав Володимирович[1]
Учителі 42
Учні 522
Адреса 51400 Павлоград, Дніпропетровська обл., вул. Малиновського, 2[2]
Телефон (+380-5632) 20-83-19, (0563) 20-83-13[2]
E-mail sc_19_pv@ukr.net
Мова українська

Павлогра́дська загальноосві́тня школа I—III ступені́в № 19 — україномовний навчальний заклад I-III ступенів акредитації у місті Павлоград Дніпропетровської області.

Загальні дані[ред. | ред. код]

.Павлоградська загальноосвітня школа I—III ступенів № 19 розташована за адресою: вул. Малиновського, 2, місто Павлоград (Дніпропетровська область)—51400, Україна[2].

Директор закладу — Мажара Станіслав Володимирович, вчитель музики вищої категорії, звання «Старший вчитель», «Відмінник освіти України»[1].

Мова викладання — українська.

Історія[ред. | ред. код]

Загальноосвітня школа № 19 розпочала свою діяльність в 1990 році під керівництвом Резнікова Олександра Борисовича. Школа має статус україномовної. З 1991 року працює над проблемою профілізації навчання. За роки існування створювались аерокосмічні, юридичні, економічні класи. З 1997 року бере участь в експерименті "виховання культури здоров'я і валеологічної освіти в умовах Західного Донбасу.

За 15 років існування школа випустила 1286 учнів. Нагороджено золотими та срібними медалями 64 учні. На протязі двох останніх років школа посідає перше загальнокомандне місце в міських предметних олімпіадах. За останні 5 років учні зайняли 168 призових місць на міських олімпіадах та 29 на обласних олімпіадах.

Сучасність[ред. | ред. код]

З 1997 року в школі проводиться загально шкільне свято "Премія-тріумф", на якому вшановуються найкращі учні, найкращі класні колективи, переможці олімпіад, змагань, конкурсів. В школі обладнано два комп'ютерні класи по 14 комп'ютерів у кожному класі. Також у школі є сучасний медичний пункт, стоматологічний кабінет, новий спортзал та тренажерний зал.

В школі створено регіональний центр довузівської підготовки від Харківського національного технічного університету ХПІ, працюють курси для підготовки вступу в ВУЗи.

В школі ведеться навчання за такими профілями:

  • фізико-математичний
  • природничий
  • суспільно-гуманітарний
  • філологічний
  • універсальний

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]