Павлів Тарас Романович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Тара́с Рома́нович Па́влів (нар. 10 листопада 1988(19881110)[1]) — фанат львівських «Карпат», голова громадської організації «Завжди вірні», яка з вересня 2012 року[2] та десь до середини 2014 рокуу[3] була розпорядником керуючої частки (50%) акцій ФК «Карпати Львів». Аспірант кафедри вищої геодезії і астрономії Національного університету «Львівська політехніка»[4].

«Пласт»[ред.ред. код]

Був у «Пласті» курінним куреня УПЮ ч. 1 імені Короля Данила[5]. 2005 року почав працювати з новацьким пластовим роєм (діти віком 6-10 років) в ролі «братчика» (вихователя). Рій мав назву «Хижики» і був в складі пластового гнізда ч. 9 «Приблуди горобиної ночі»[6].

«Завжди вірні»[ред.ред. код]

У фан-русі «Карпат» перебуває з 2006 року. Серед фанатів відомий під прізвиськами «Гладіатор» та «Гладік». Один із співзасновників громадської організації «Завжди вірні», яку створено 2010 року[7] й відтоді вона виконує більшість організаційної роботи з найактивнішими вболівальниками «Карпат», як-от розповсюдження квитків у фан-сектори та підтримка команди в домашніх іграх, організація виїздів в інші міста на матчі «Карпат» тощо.

20 вересня 2012 року на прес-конференції почесний президент футбольного клубу «Карпати» (Львів) Петро Димінський повідомив, що, згідно з підписаною угодою, управлінські повноваження передано вболівальникам клубу, яких представляє ГО «Завжди вірні»[2].

13 січня 2016 року стало відомо, що почесний президент футбольного клубу «Карпати» (Львів) Петро Димінський відсторонив вболівальників клубу, яких представляє ГО «Завжди вірні» від управління клубом.[3] Як пізніше роз'яснив представник ГО "Завжди вірні" Тарас Павлів, уболівальники приймали участь в управлінні клубу лише десь до середини 2014 року, тобто за півтора року до появи у ЗМІ інформації про це.[8]

Особисте життя[ред.ред. код]

Одружений. Має одну дочку.

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]