Павлів Тарас Романович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Тара́с Рома́нович Па́влів (нар. 10 листопада 1988(19881110)[1]) — фанат львівських «Карпат», голова громадської організації «Завжди вірні», яка з вересня 2012 року є розпорядником керуючої частки (50%) акцій ФК «Карпати Львів». Аспірант кафедри вищої геодезії і астрономії Національного університету «Львівська політехніка»[2].

«Пласт»[ред.ред. код]

Був у «Пласті» курінним куреня УПЮ ч. 1 імені Короля Данила[3]. 2005 року почав працювати з новацьким пластовим роєм (діти віком 6-10 років) в ролі «братчика» (вихователя). Рій мав назву «Хижики» і був в складі пластового гнізда ч. 9 «Приблуди горобиної ночі»[4].

«Завжди вірні»[ред.ред. код]

У фан-русі «Карпат» перебуває з 2006 року. Серед фанатів відомий під прізвиськом «Гладіатор» («Гладік»). Один із співзасновників громадської організації «Завжди вірні», яку створено 2010 року[5] й відтоді вона виконує більшість організаційної роботи з найактивнішими вболівальниками «Карпат», як-от розповсюдження квитків у фан-сектори та підтримка команди в домашніх іграх, організація виїздів в інші міста на матчі «Карпат» тощо.

20 вересня 2012 року на прес-конференції почесний президент «Карпат» (Львів) Петро Димінський повідомив, що, згідно з підписаною угодою, управлінські повноваження передано вболівальникам клубу, яких представляє ГО «Завжди вірні»[6].

Особисте життя[ред.ред. код]

Одружений.

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]