Палмейрас

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Палмейрас
Palmeiras.png
Повна назва Спортивний клуб Палмейрас
Прізвисько Verdão (Великий Зелений);
Porco (свиня).
Засновано 1914
Населений пункт Сан-Паулу, Бразилія
Стадіон «Палестра-Італія»
Вміщує 37 952
Президент Луїс Гонзага Беллуссо
Головний тренер Луїс Феліпе Сколарі
Ліга Серія А чемпіонату Бразилії
2010 10-те
Домашня
Виїзна
Запасна

"Спортивний клуб Палмейрас" (порт. Sociedade Esportiva Palmeiras), частіше відомий як просто «Палмейрас», було засновано 26 серпня 1914 року в місті Сан-Паулу, Бразилія. На момент заснування клуб отримав назву «Палестра-Італія» (Societá Sportiva Palestra Italia), яку 14 вересня 1942 року було змінено на теперішню. Традиційно «Палмейрас» є однією з чотирьох найсильніших команд свого штату (разом з «Сан-Паулу», «Сантосом» та «Корінтіанс»), а також однією з найпопулярніших і найстаріших в Бразилії.

Традиційна форма клубу — зелені футболки, білі труси та зелені гетри.

Історія[ред.ред. код]

Засновниками клубу «Палмейрас» були Луїджі Черво, Віченцо Рагонетті, Луїджі Емануеле Марцо і Єзекіль Сімоне - чотири італійці, які були членами італомовної спільноти міста Сан Паулу. Оригінальним ім'ям клубу було «Società Sportiva Palestra Italia», а кольорами клубу були червоний, білий та зелений (кольори національного прапора Італії). Протягом Другої Світової Війни, Бразилія вступила у війну на боці союзників (відповідно, проти Італії) і уряд Бразилії змусив клуб змінити назву. Оригінальна емблема клубу (щит з білою латинською літерою «P») присутня і на сучасній емблемі; також клуб іноді використовує червоний як свій третій колір.

Протягом Другої Світової Війни декілька інших футбольних клубів також прибрали зі своїх назв згадки ворожих країн (або повністю змінили їх). Футбольний клуб «Крузейро» з Белу-Оризонті (штат Мінас-Жерайс) також мав назву «Палестра-Італія», і також змінив назву протягом згаданого періоду. Однак, саме «Палмейрас» є оригінальним «Палестра-Італія», оскільки його було засновано на десять років раніше.

Титули[ред.ред. код]

Міжнародні змагання[ред.ред. код]

Південноамериканські турніри[ред.ред. код]

Інші міжнародні турніри[ред.ред. код]

Національні турніри[ред.ред. код]

Регіональні змагання[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]