Панченко Володимир Григорович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Володимир Панченко

Володимир Григорович Па́нченко (народився 24 липня 1962(19620724) в смт. Ржищів Київської області) — український економіст, громадський діяч і підприємець.

Кандидат історичних наук, експерт в сфері економічної та індустріальної політики. Автор та співавтор кількох книг. Розробник кількох національних стратегій розвитку та автор стратегій розвитку окремих секторів.

Депутат Дніпровської міської ради VII скликання (з 2015). Заступник Голови Правління CMD-Ukraine (ГО «Центр розвитку ринкової економіки»), контент-директор Київського міжнародного економічного форуму (КМЕФ), директор КП «Агентства розвитку Дніпра» Дніпровської міської ради.

15 років займався бізнесом, створював і керував підприємствами з чисельним складом 500 осіб і більше. Працював директором Міжнародного центру перспективних досліджень, директором департаменту інвестицій та інновацій Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, радником міністра. Очолював департамент промисловості Національного космічного агентства України.

Текст вилучений зі статті через підозру в порушенні авторських прав
Copyright.svg

Текст, що раніше перебував на цій сторінці, запідозрено в порушенні авторських прав на текст із таких джерел:

http://pvg.in.ua/biography/Тому, хто повісив цей шаблон:

На сторінку обговорення користувача, який розмістив цю статтю, варто додати повідомлення {{subst:nothanks cv|Панченко Володимир Григорович|url=http://pvg.in.ua/biography/}} --~~~~.


Ambox important.svg До уваги користувача, який розмістив цю статтю

Не редагуйте статтю зараз, навіть якщо ви збираєтеся її переписати. Додержуйтеся вказівок нижче.

 1. Напишіть хоча б гарний накид статті на цій підсторінці. Зверніть увагу: не треба копіювати текст, що порушує авторські права, на зазначену підсторінку й редагувати його. Якщо ви взялися за написання нової статті, не забудьте сповістити про це на сторінці обговорення.
 2. Залиште все як є, і тоді статтю буде вилучено.

У випадку, якщо новий текст написано не буде, цю статтю буде вилучено через тиждень після появи цього попередження (детальніше див. документацію шаблону).

Вихідний текст цієї статті з можливим порушенням копірайту можна знайти в історії змін.

Зверніть увагу, що розміщення у Вікіпедії матеріалів, автор яких не надав явного дозволу на їхнє використання відповідно до ліцензії GNU FDL без незмінюваних секцій та Creative Commons із зазначенням автора / розповсюдження на тих самих умовах, може бути порушенням законів про авторське право. Користувачів, які додають до Вікіпедії такі матеріали, може бути тимчасово позбавлено права редагувати статті.

Незважаючи ні на що, ми завжди раді вашим оригінальним статтям.

Дякуємо.


Цю сторінку внесено до категорії Вікіпедія:Можливе порушення авторських прав.


Трудова діяльність[ред. | ред. код]

 • Займається розробкою та впровадженням інфраструктурних та інших інвест-проектів суспільного значення, орієнтованих як на індустріальний, так і сталий розвиток у місті Дніпро (зокрема – індустріальний парк «Innovation Forpost», сміттєпереробний завод, український аерокосмічний кластер).
 • 2014-2016 – заснував Інститут суспільно-економічних досліджень[джерело не вказане 109 днів].
 • З 15 березня 2013 — директор Міжнародного центру перспективних досліджень[1]
 • з 2009 — директор Інституту суспільних досліджень[2]
 • з 2005 — президент Асоціації виробників профільних виробів із полімерів
 • 2000–2009 — президент компанії ТОВ СП ІІ «Вента Україна», Дніпропетровськ
 • 1990–2000 — директор з зовнішньоекономічних зв'язків ТОВ СП «Ібоя», Дніпропетровськ
 • 1986–1988 — викладацька робота, навчання в аспірантурі Дніпропетровського інституту інженерів транспорту

Громадська діяльність[ред. | ред. код]

Книги[ред. | ред. код]

Є автором та співавтором кількох книг, серед яких:

 1. 50 відтінків самолегітимації. Від економічного націоналізму до економічного патріотизму / В. Г. Панченко. – К.: Аграр Медіа Груп, 2018. – 280 с.
 2. Держава біля керма: теорія та практика українського економічного націоналізму (XX – початку XXI ст.) / Панченко Володимир. монографія. – Дніпро : Герда, 2017. – 340 с. ISBN 978-617-7097-84-5
 3. Формування економічної платформи організації українських націоналістів: Панченко Володимир Григорович; ДВНЗ «Запоріз. нац. ун-т» М-ва освіти і науки України. – Запоріжжя, 2009. – 249 с.
 4. Вітчизняна практика та світовий досвід СЕЗ і ТПР. В. Панченко, О. Чмир, Ю. Гусев, В. Пила. Видавництво «Вістка», 2013. – 252 с. ISBN 978-966-8875-97-7

Має понад 50 публікацій в суспільно-політичних та спеціалізованих виданнях, в тому числі виданнях зі спеціальних економічних зон.

Відзнаки[ред. | ред. код]

 • Почесний директор Інституту суспільних досліджень[4]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]