Парк імені Гавриляка у Едмонтоні

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Парк ім. Гавриляка (William Hawrelak Park) у місті Едмонтон (провінція Альберта, Канада) - популярне місце відпочинку на свіжому повітрі.

Парк розташований поблизу річки Північний Саскачеван у самому серці міста Едмонтон. Сьогодні парком переймається мерія міста Едмонтон. Парк названо на честь колишнього мера міста Вільяма Гавриляка, цей парк, як і декілька інших парків міста, було збудовано за часів його управління містом. Стара назва парку Мейфейр Парк (Mayfair Park).

У парку ім. Гавриляка щороку відбувається багато популярних у місті заходів: найперше широко відомий фестиваль Спадщини (Edmonton Heritage Festival), також фестиваль Симфонія Під Небом. Можна відпочити на ставку або покататися на ковзанах взимку. Є спеціальні теплі кімнати де перевдягнутися. Парк Гавриляка є частиною великої (найбільшої в Північній Америці!) групи міських парків на березі річки Саскачеван у Едмонтоні. У парку є біля 5-ти спеціально обладнаних майданчиків для приготування їжі на вогні. Також є бювети зі свіжою водою і туалети. Вхід вільний.

Парк дуже популярний серед новоприбулих емігрантів Едмонтона. Певно тому, що саме тут щороку відбувається популярний у провінції фестиваль Спадщини.

В парку діють курси здорового ходіння. Парк приймав Інтернаціональний Фестиваль спортивної ходьби (Edmonton International Race Walk).

Парк був місцем проведення Чемпіонату з бігу по ґрунтовим дорогам (1994 Canadian Road Nationals).