Паспорт громадянина Естонії

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Паспорт громадянина Естонії
Обкладинка паспорта громадянина Естонії
Обкладинка паспорта громадянина Естонії
Введений 22 травня 2007 (біометрична версія) 1 червня 2014 (нинішня версія)
Видається в Естонія Естонія
Тип документу паспорт
Призначення ідентифікації особистості
Вимоги до власника громадянство Естонії

Паспорт громадянина Естонії  — документ, що видається громадянам Естонії для здійснення поїздок за кордон, виданий Бюро громадянства і міграції Департаменту Поліції і Прикордонної служби Естонії та естонських зарубіжних представництва за кордоном.

Зовнішній вигляд[ред. | ред. код]

У відповідності зі стандартним дизайном, застосовуваним в Євросоюзі, естонський паспорт бордового кольору, в центрі передньої обкладинки прикрашений гербом Естонської республіки. Над гербом написані слова «EUROOPA LIIT» (Європейський союз) і «EESTI» (Естонія), а під гербом - слово «PASS» (паспорт). Естонський паспорт має стандартний біометричний символ внизу.

Типи паспортів[ред. | ред. код]

Для жителів Естонії окремо від звичайних паспортів випускаються також дипломатичні паспорти і службові книжки моряка для тих осіб, яким належить мати подібні документи.

Візові вимоги для громадян Естонії[ред. | ред. код]

Станом на 2017 рік громадяни Естонії мають можливість відвідувати без візи в цілому 148 держав і територій. Згідно з Індексом обмежень візового режиму, естонський паспорт став 10-м у світі.[1]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Compare Passports Power | Passport Index 2017. Passport Index - All the world's passports in one place. (en-US). Процитовано 2017-08-23.