Передній вис (силова гімнастика)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
передній вис

Передній горизонтальний вис (англ. front lever — «передній важіль») — базовий елемент силової гімнастики. Виконується на перекладині, кільцях та інших об'єктах, на яких його можливо виконати. Виконується він наступним чином: взявшись обома руками за снаряд, підняти тіло до горизонтального положення та утримувати таке положення. Найбільше під час цієї вправи працюють м'язи спини та пресу. Найчастіше він зустрічається в спортивній гімнастиці та Street workout.

Варіації[ред.ред. код]

передній вис

Стандартний передній вис[ред.ред. код]

Виконується утримуючись у горизонтальному положенні тримаючись двома руками за снаряд.

передній вис на одній руці

Передній вис на одній руці[ред.ред. код]

Є набагато складнішим ніж простий передній вис. Виконується так само, але тримаючись однією рукою.

задній горизонтальний упор

Задній горизонтальний упор[ред.ред. код]

Точну назву цьому елементу ще не дали. Він є найскладнішою варіацією переднього вису. Вся складність полягає в тому, що передпліччя мають лежати на брусах, а тулуб з ногами мають бути на рівні брусів без прогину в спині.

Вивчення[ред.ред. код]

Для вивчення цього елементу вам потрібна досить висока фізична підготовка. Вам потрібно підтягуватися не менше 25 разів, та піднімати ноги до перекладини 15 разів. Дуже добрим допоміжним елементом є прапорець. Для початку вам потрібно навчитися просто піднімати тіло до горизонтального положення. Якщо у вас це не виходить то робіть цю вправу з розхитуванням або згинаючи руки. Навчіться робити цю вправу 20 і більше разів, це дасть вам добру підготовку для вивчення переднього вису. Далі працюйте на статику. Зігніть одну ногу, а одну витягніть і утримуйте це положення максимальний час. Коли зможете утримувати таке положення більше 30 секунд, спробуйте тримати передній вис широко розвівши ноги. Поступово зводьте ноги разом.

Тренування[ред.ред. код]

Для збільшення часу або якості утримання переднього вису просто робіть вправу, яку ви виконували під час вивченні(підняття переднього вису) та працюйте на статику.

Відео з переднім висом[ред.ред. код]