Персонажі Смолвіля

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Знак міста Смолвіль
Знак міста Смолвіль

«Таємниці Смолвіля», «Смолвіль» — американський телесеріал сценариста і продюсера Альфреда Гоу і Майлза Міллара, показаний спочатку мережою The WB. Після п'ятого сезону, WB і UPN об'єдналися в The CW, яка є поточним мовником для шоу в США. Шоу показує особливості регулярних персонажів, кількість яких складалася з восьми головних героїв станом на перший сезон. З тих пір їхня кількість зменшилася, але тих, що вибули, замінили нові персонаж. Крім того, «Смолвіль» запрошував до себе відомих зірок, іноді вони залишалися на кілька сезонів.

Акторський склад четвертого сезону

Окремі персонажі[ред.ред. код]

 • Кларк Кент (грає Том Уеллінг) — головний герой, є прибульцем з планети Криптон, згідно з історією про Супермена. Спочатку має лише суперсилу, суперміць і супер швидкість, з часом набуває рентгенівського зору, теплового бачення, суперслуху, суперподиху. Тема про політ Кларка розвивається на протязі всіх сезонів, але він досі не навчився літати (до того ж боїться висоти). Зараз працює у мегапопулярній газеті міста Метрополіс Дейлі Пленет.
 • Лана Ленг (грає Крістін Кройк) — улюблена дівчина Кларка. Її батьки загинули під час метеоритного дощу у 1989 році, за що Кларк себе ненавидить. У п'ятому сезоні вийшла за Лекса Лутора. Зараз живе подалі від Метрополісу через події 8 сезону
 • Лекс Лутор (грає Майкл Розенбаум) — бізнесмен, якого врятував Кларк під час аварії. У нього немає близьких людей. Його мати померла, його молодший брат Юліан теж, його батька не дуже цікавить життя сина, дружина Лана відвернулась від нього, а свого найкращого шкільного друга він вбив власноруч, тому що той не хотів приєднатися до поганих хлопців. У шостому сезоні Лекс на деякий час стає надлюдиною (насправді просто вмістилищем для Генерала Зода).
 • Хлоя Салліван (грає Еллісон Мек) — найкраща подруга Кларка, яка ніколи його не зрадить, навіть коли ніхто йому не вірить, Хлоя завжди готова допомогти Кларку. Зараз працює у газеті Дейлі Пленет. У восьмому сезоні вийшла заміж за фотографа Пленет Джиммі Олсена. Зараз виконує роль «Вартової Вежі», допомагаючи супергероям
 • Піт Росс (грає Сем Джонс III) — один з найкращих друзів Кларка, афроамериканець. Росс грав у регбі за команду Смолвільські круки. У третьому сезоні йому погрожували злочинці і він поїхав з міста. Повертався на один епізод у 7 сезоні
 • Марта Кент (грає Аннет О'Тул) — прийомна мати Кларка. Після того, як гине її чоловік, займає посаду сенатора міста Смолвіль.
 • Джонатан Кент (грає Джон Шнейдер) — прийомний батько Кларка. У п'ятому сезоні його обирають сенатором Смолвіля, але того ж дня він гине і його посаду займає Марта Кент.
 • Лайонел Лутор (грає Джон Гловер) — батько Лекса Лутора, бізнесмен, володар компанії ЛуторКорп. У сьомому сезоні гине від рук Лекса.
 • Вітні Фордмен (грає Ерік Джонсон) — колишній хлопець Лани, капітан футбольної команди Смолвільські круки. У кінці першого сезону йде працювати піхотинцем, і у другому сезоні гине у мінному полі.
 • Лоіс Лейн (грає Еріка Дюранс) — кузина Хлої Салліван, нова дівчина Кларка. Працює у Дейлі Пленет. Дуже набридлива, завжди пхає свій ніс куди не треба.
 • Джиммі Олсен (грає Аарон Ешмор) — друг Кларка, з восьмого сезону чоловік Хлої. Працював фотографом у газеті Дейлі Пленет, загинув у восьмому сезоні.

Посилання[ред.ред. код]