Перша хорватська футбольна ліга 2003–04

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Перша хорватська футбольна ліга
Сезон 2003–04
Чемпіони «Хайдук»
Вибули «Цибалія»
«Марсонія»
Ліга чемпіонів УЄФА «Хайдук»
Кубок УЄФА «Динамо» З
«Рієка»
Зіграно матчів 192
Забито голів 531 (2.77 за гру)
Найкращий
бомбардир
Роберт Шпехар (18)

Сезон 2003-04 у Першій хорватській футбольній лізі — футбольне змагання у найвищому дивізіоні чемпіонату Хорватії, що проходило між 26 липня 2003 та 23 травня 2004 року. Став 13-м сезоном з моменту заснування турніру.

Участь у змаганні, яке проходило у два етапи, брали 12 команд. На першому етапі, в рамках якого усі 12 команд зіграли між собою по дві гри, відбулося розподілення учасників турніру на дві групи — Групу сильніших та Групу слабших. На другому етапі відбулися змагання у кожній з цих груп, що складалися з 6 команд кожна. Для визначення турнірного становища команд у кожній з груп другого етапу враховувалися також очки, набрані ними на першому етапі. Фінальне становище команд у Групі сильніших визначало чемпіона країни та представництво Хорватії в єврокубках. Змагання у Групі слабших було покликане визначити команду, яка за результатами сезону відразу вибувала до Другої ліги, а також команду, що, зайнявши передостаннє місце у Першій лізі, мала змагатися у матчах плей-оф за право продовження виступів у Першій лізі проти представника нижчого дивізіону.

Переможцем турніру став сплітський «Хайдук», який здобув свій п'ятий чемпіонський титул національної першості.

Чемпіон Хорватії 2003/2004
600px Azzurro e Bianco con Cerchio blu con quadrati.png
«Хайдук» (Спліт)

5-й титул

Перший етап[ред.ред. код]

Турнірна таблиця[ред.ред. код]

Місце Клуб І В Н П М+ М- РМ О Група на другому етапі
1. «Хайдук» 22 18 1 3 46 18 +28 55 Група сильніших
2. «Динамо» З 22 15 5 2 47 16 +31 50
3. «Рієка» 22 8 7 7 26 25 +1 31
4. «Осієк» 22 8 5 9 36 40 -4 29
5. «Вартекс» 22 7 8 7 21 25 -4 29
6. «Задар» 22 7 7 8 37 44 -7 28
7. «Камен Інград» 22 8 4 10 32 27 -5 28 Група слабших
8. «Інтер» З 22 6 9 7 22 23 -1 27
9. «Славен Белупо» 22 6 8 8 22 27 -5 26
10. «Цибалія» 22 5 5 12 25 35 -10 20
11. «Загреб» 22 3 10 9 21 32 -11 19
12. «Марсонія» 22 4 5 13 25 48 -17 17

Результати матчів[ред.ред. код]

 
1-й тур, 26 липня 2003.
«Динамо» З - «Задар» 4:2
«Марсонія» - «Вартекс» 0:0
«Рієка» - «Цибалія» 0:1
«Осієк» - «Інтер» З 3:2
«Славен Б.» - «Кам. Інград» 2:0
«Хайдук» - «Загреб» 2:0
 
2-й тур, 2 серпня 2003.
«Задар» - «Загреб» 1:1
«Кам. Інград» - «Хайдук» 0:1
«Інтер» З - «Славен Б.» 2:0
«Цибалія» - «Осієк» 3:2
«Вартекс» - «Рієка» 1:1
«Динамо» З - «Марсонія» 7:0
 
3-й тур, 9 серпня 2003.
«Марсонія» - «Задар» 4:1
«Рієка» - «Динамо» З 0:0
«Осієк» - «Вартекс» 3:1
«Славен Б.» - «Цибалія» 0:0
«Хайдук» - «Інтер» З 1:4
«Загреб» - «Кам. Інград» 3:1
 
4-й тур, 16 серпня 2003.
«Задар» - «Кам. Інград» 2:0
«Інтер» З - «Загреб» 1:1
«Цибалія» - «Хайдук» 2:3
«Вартекс» - «Славен Б.» 2:0
«Динамо» З - «Осієк» 4:0
«Марсонія» - «Рієка» 1:1
 
5-й тур, 23 серпня 2003.
«Рієка» - «Задар» 4:2
«Осієк» - «Марсонія» 2:1
«Славен Б.» - «Динамо» З 0:1
«Хайдук» - «Вартекс» 2:0
«Загреб» - «Цибалія» 2:0
«Кам. Інград» - «Інтер» З 3:1
 
6-й тур, 30 серпня 2003.
«Задар» - «Інтер» З 0:0
«Цибалія» - «Кам. Інград» 1:1
«Вартекс» - «Загреб» 2:0
«Динамо» З - «Хайдук» 1:0
«Марсонія» - «Славен Б.» 0:0
«Рієка» - «Осієк» 2:0
 
7-й тур, 13 вересня 2003.
«Осієк» - «Задар» 1:2
«Славен Б.» - «Рієка» 1:1
«Хайдук» - «Марсонія» 5:0
«Загреб» - «Динамо» З 0:2
«Кам. Інград» - «Вартекс» 3:0
«Інтер» З - «Цибалія» 1:0
 
8-й тур, 20 вересня 2003.
«Задар» - «Цибалія» 4:1
«Вартекс» - «Інтер» З 2:0
«Динамо» З - «Кам. Інград» 1:1
«Марсонія» - «Загреб» 3:0
«Рієка» - «Хайдук» 1:2
«Осієк» - «Славен Б.» 0:1
 
9-й тур, 27 вересня 2003.
«Славен Б.» - «Задар» 4:0
«Хайдук» - «Осієк» 2:0
«Загреб» - «Рієка» 1:1
«Кам. Інград» - «Марсонія» 5:0
«Інтер» З - «Динамо» З 1:1
«Цибалія» - «Вартекс» 2:0
 
10-й тур, 4 жовтня 2003.
«Задар» - «Вартекс» 2:2
«Динамо» З - «Цибалія» 3:2
«Марсонія» - «Інтер» З 0:1
«Рієка» - «Кам. Інград» 1:2
«Осієк» - «Загреб» 5:2
«Славен Б.» - «Хайдук» 1:1
 
11-й тур, 18 жовтня 2003.
«Хайдук» - «Задар» 3:1
«Загреб» - «Славен Б.» 1:1
«Кам. Інград» - «Осієк» 2:0
«Інтер» З - «Рієка» 1:1
«Цибалія» - «Марсонія» 2:4
«Вартекс» - «Динамо» З 0:2
 
12-й тур, 25 жовтня 2003.
«Задар» - «Динамо» З 2:2
«Вартекс» - «Марсонія» 1:1
«Цибалія» - «Рієка» 0:1
«Інтер» З - «Осієк» 1:1
«Кам. Інград» - «Славен Б.» 2:0
«Загреб» - «Хайдук» 0:2
 
13-й тур, 2 листопада 2003.
«Загреб» - «Задар» 3:1
«Хайдук» - «Кам. Інград» 1:0
«Славен Б.» - «Інтер» З 1:1
«Осієк» - «Цибалія» 2:1
«Рієка» - «Вартекс» 0:0
«Марсонія» - «Динамо» З 1:3
 
14-й тур, 8 листопада 2003.
«Задар» - «Марсонія» 3:2
«Динамо» З - «Рієка» 2:0
«Вартекс» - «Осієк» 1:1
«Цибалія» - «Славен Б.» 1:1
«Інтер» З - «Хайдук» 0:2
«Кам. Інград» - «Загреб» 1:1
 
15-й тур, 22 листопада 2003.
«Кам. Інград» - «Задар» 2:2
«Загреб» - «Інтер» З 1:1
«Хайдук» - «Цибалія» 3:1
«Славен Б.» - «Вартекс» 2:1
«Осієк» - «Динамо» З 3:2
«Рієка» - «Марсонія» 3:1
 
16-й тур, 29 листопада 2003.
«Задар» - «Рієка» 3:2
«Марсонія» - «Осієк» 1:2
«Динамо» З - «Славен Б.» 4:0
«Вартекс» - «Хайдук» 2:0
«Цибалія» - «Загреб» 1:1
«Інтер» З - «Кам. Інград» 3:1
 
17-й тур, 6 грудня 2003.
«Інтер» З - «Задар» 0:2
«Кам. Інград» - «Цибалія» 3:2
«Загреб» - «Вартекс» 1:1
«Хайдук» - «Динамо» З 3:1
«Славен Б.» - «Марсонія» 3:1
«Осієк» - «Рієка» 2:3
 
18-й тур, 21 лютого 2004.
«Задар» - «Осієк» 1:1
«Рієка» - «Славен Б.» 2:0
«Марсонія» - «Хайдук» 0:1
«Динамо» З - «Загреб» 1:1
«Вартекс» - «Кам. Інград» 1:0
«Цибалія» - «Інтер» З 1:0
 
19-й тур, 28 лютого 2004.
«Цибалія» - «Задар» 1:1
«Інтер» З - «Вартекс» 0:0
«Кам. Інград» - «Динамо» З 0:1
«Загреб» - «Марсонія» 2:3
«Хайдук» - «Рієка» 4:0
«Славен Б.» - «Осієк» 3:3
 
20-й тур, 6 березня 2004.
«Задар» - «Славен Б.» 2:0
«Осієк» - «Хайдук» 2:3
«Рієка» - «Загреб» 1:0
«Марсонія» - «Кам. Інград» 0:2
«Динамо» З - «Інтер» З 1:0
«Вартекс» - «Цибалія» 1:0
 
21-й тур, 13 березня 2004.
«Вартекс» - «Задар» 3:2
«Цибалія» - «Динамо» З 0:1
«Інтер» З - «Марсонія» 1:1
«Кам. Інград» - «Рієка» 0:1
«Загреб» - «Осієк» 0:0
«Хайдук» - «Славен Б.» 2:1
 
22-й тур, 20 березня 2004.
«Задар» - «Хайдук» 1:3
«Славен Б.» - «Загреб» 1:0
«Осієк» - «Кам. Інград» 3:2
«Рієка» - «Інтер» З 0:1
«Марсонія» - «Цибалія» 1:3
«Динамо» З - «Вартекс» 3:0

Другий етап[ред.ред. код]

Група сильніших[ред.ред. код]

Турнірна таблиця[ред.ред. код]

Місце Клуб І В Н П М+ М- РМ О
1. «Хайдук» 32 25 3 4 63 24 +39 78
2. «Динамо» З 32 23 7 2 77 25 +52 76
3. «Рієка» 32 11 9 12 36 41 -5 42
4. «Осієк» 32 11 6 15 50 57 -7 39
5. «Вартекс» 32 9 11 12 33 42 -9 38
6. «Задар» 32 7 11 14 46 71 -25 32
   Ліга Чемпіонів.
   Кубок УЄФА.

Результати матчів[ред.ред. код]

 
23-й тур, 27 березня 2004.
«Хайдук» - «Задар» 5:1
«Динамо» З - «Вартекс» 4:1
«Рієка» - «Осієк» 2:1
 
24-й тур, 3 квітня 2004.
«Задар» - «Осієк» 0:3
«Вартекс» - «Рієка» 1:1
«Хайдук» - «Динамо» З 0:0
 
25-й тур, 10 квітня 2004.
«Динамо» З - «Задар» 5:0
«Рієка» - «Хайдук» 0:1
«Осієк» - «Вартекс» 4:1
 
26-й тур, 17 квітня 2004.
«Задар» - «Вартекс» 0:0
«Хайдук» - «Осієк» 2:0
«Динамо» З - «Рієка» 5:0
 
27-й тур, 21 квітня 2004.
«Рієка» - «Задар» 3:1
«Осієк» - «Динамо» З 2:3
«Вартекс» - «Хайдук» 0:0
 
28-й тур, 24 квітня 2004.
«Задар» - «Хайдук» 2:3
«Вартекс» - «Динамо» З 3:4
«Осієк» - «Рієка» 2:1
 
29-й тур, 1 травня 2004.
«Осієк» - «Задар» 1:1
«Рієка» - «Вартекс» 1:0
«Динамо» З - «Хайдук» 3:1
 
30-й тур, 8 травня 2004.
«Задар» - «Динамо» З 1:1
«Хайдук» - «Рієка» 2:0
«Вартекс» - «Осієк» 2:0
 
31-й тур, 12 травня 2004.
«Вартекс» - «Задар» 4:1
«Осієк» - «Хайдук» 0:1
«Рієка» - «Динамо» З 0:1
 
32-й тур, 15 травня 2004.
«Задар» - «Рієка» 2:2
«Динамо» З - «Осієк» 4:1
«Хайдук» - «Вартекс» 2:0

Група слабших[ред.ред. код]

Турнірна таблиця[ред.ред. код]

Місце Клуб І В Н П М+ М- РМ О
1. «Камен Інград» 32 13 7 12 45 36 +9 46
2. «Інтер» З 32 11 9 12 40 38 +2 42
3. «Славен Белупо» 32 10 10 12 37 39 -2 40
4. «Загреб» 32 8 12 12 33 41 -8 36
5. «Цибалія» 32 8 7 17 39 53 -14 31
6. «Марсонія» 32 5 10 17 32 64 -21 25
   Кубок Інтертото.
   Плей-оф за право продовження виступів у Першій лізі.
   Вибув до Другої ліги.

Результати матчів[ред.ред. код]

 
23-й тур, 27 березня 2004.
«Кам. Інград» - «Марсонія» 0:0
«Інтер» З - «Загреб» 0:1
«Славен Б.» - «Цибалія» 2:0
 
24-й тур, 3 квітня 2004.
«Марсонія» - «Цибалія» 3:2
«Загреб» - «Славен Б.» 0:2
«Кам. Інград» - «Інтер» З 1:0
 
25-й тур, 10 квітня 2004.
«Інтер» З - «Марсонія» 3:0
«Славен Б.» - «Кам. Інград» 1:1
«Цибалія» - «Загреб» 2:2
 
26-й тур, 17 квітня 2004.
«Марсонія» - «Загреб» 0:0
«Кам. Інград» - «Цибалія» 3:1
«Інтер» З - «Славен Б.» 4:3
 
27-й тур, 21 квітня 2004.
«Славен Б.» - «Марсонія» 2:1
«Цибалія» - «Інтер» З 3:1
«Загреб» - «Кам. Інград» 1:2
 
28-й тур, 24 квітня 2004.
«Марсонія» - «Кам. Інград» 1:1
«Загреб» - «Інтер» З 2:1
«Цибалія» - «Славен Б.» 2:1
 
29-й тур, 1 травня 2004.
«Цибалія» - «Марсонія» 0:0
«Славен Б.» - «Загреб» 0:1
«Інтер» З - «Кам. Інград» 3:2
 
30-й тур, 8 травня 2004.
«Марсонія» - «Інтер» З 0:3
«Кам. Інград» - «Славен Б.» 1:0
«Загреб» - «Цибалія» 2:1
 
31-й тур, 12 травня 2004.
«Загреб» - «Марсонія» 3:0
«Цибалія» - «Кам. Інград» 2:1
«Славен Б.» - «Інтер» З 2:0
 
32-й тур, 15 травня 2004.
«Марсонія» - «Славен Б.» 2:2
«Інтер» З - «Цибалія» 3:1
«Кам. Інград» - «Загреб» 1:0

Плей-оф за право виступів у Першій лізі[ред.ред. код]

Перший матч:
«Меджимур'є» 2-0 «Цибалія»
Другий матч:
«Цибалія» 2-2 «Меджимур'є» Загальний рахунок: 2-4

Бомбардири[ред.ред. код]

Місце Гравець Клуб Голи
1 Хорватія Роберт Шпехар «Осієк» 18
2 Хорватія Горан Любоєвич «Осієк» 16
Хорватія Даріо Захара «Динамо» З 16
4 Боснія і Герцеговина Зоран Зекич «Камен Інград» 13
5 Хорватія Мате Брайкович «Задар» 12
Хорватія Петар Крпан «Хайдук» 12
Хорватія Маріян Вука «Марсонія» 12
8 Хорватія Сандро Клич «Рієка» 11
Республіка Македонія Гоце Седловскі «Динамо» З 11

Посилання[ред.ред. код]