Плавання на літніх Олімпійських іграх 1904

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Плавання
на III Олімпійських іграх
Місце проведенняФорест-Парк[en]
Дати4–6 вересня
Учасників32 з 5 країн
19001908

Змагання з плавання на літніх Олімпійських іграх 1904 в Сент-Луїсі тривали з 4 до 6 вересня 1904 року в Форест-Парку[en]. Розіграно 9 комплектів нагород: всі серед чоловіків. Змагалися 32 спортсмени з 5-ти країн. Єдиний раз в історії Олімпійських ігор дистанції вимірювалися в ярдах[1].

Таблиця медалей[ред. | ред. код]

МісцеКраїнаЗолотоСріблоБронзаЗагалом
1Німеччина Німеччина (GER)4228
2США США (USA)33410
3Угорщина Угорщина (HUN)2114
4Австралія Австралія (AUS)0314
5Австрія Австрія (AUT)0011
Загалом (5 збірних)99927

Медалі за дисциплінами[ред. | ред. код]

Дисципліни Золото Срібло Бронза
50 ярдів вільним стилем
докладніше
прапор, що використовується країною на Іграх Золтан Халмаі (HUN) прапор, що використовується країною на Іграх Скотт Лірі (USA) прапор, що використовується країною на Іграх Чарлз Деніелс (USA)
100 ярдів вільним стилем
докладніше
прапор, що використовується країною на Іграх Золтан Халмаі (HUN) прапор, що використовується країною на Іграх Чарлз Деніелс (USA) прапор, що використовується країною на Іграх Скотт Лірі (USA)
220 ярдів вільним стилем
докладніше
прапор, що використовується країною на Іграх Чарлз Деніелс (USA) прапор, що використовується країною на Іграх Френсіс Ґейлі (AUS)[ком 1] прапор, що використовується країною на Іграх Еміль Рауш (GER)
440 ярдів вільним стилем
докладніше
прапор, що використовується країною на Іграх Чарлз Деніелс (USA) прапор, що використовується країною на Іграх Френсіс Ґейлі (AUS)[ком 1] прапор, що використовується країною на Іграх Отто Вале (AUT)
880 ярдів вільним стилем
докладніше
прапор, що використовується країною на Іграх Еміль Рауш (GER) прапор, що використовується країною на Іграх Френсіс Ґейлі (AUS)[ком 1] прапор, що використовується країною на Іграх Геза Кішш (HUN)
1 миля вільним стилем
докладніше
прапор, що використовується країною на Іграх Еміль Рауш (GER) прапор, що використовується країною на Іграх Геза Кішш (HUN) прапор, що використовується країною на Іграх Френсіс Ґейлі (AUS)[ком 1]
100 ярдів на спині
докладніше
прапор, що використовується країною на Іграх Вальтер Брак (GER) прапор, що використовується країною на Іграх Ґеорґ Гоффманн (GER) прапор, що використовується країною на Іграх Ґеорґ Захаріас (GER)
440 ярдів брасом
докладніше
прапор, що використовується країною на Іграх Ґеорґ Захаріас (GER) прапор, що використовується країною на Іграх Вальтер Брак (GER) прапор, що використовується країною на Іграх Джем Генді (USA)
4×50 ярдів вільним стилем relay
докладніше
США США (USA)
Нью-Йоркський спортивний клуб
Джо Радді
Лео Ґудвін
Луїс Гендлі
Чарлз Деніелс
США США (USA)
Чиказька спортивна асоціація
Девід Геммонд
Білл Таттл
Гуґо Ґетц
Реймонд Торн
США США (USA)
Спортивний клуб Міссурі
Амеді Рейберн
Ґвінн Еванс
Марквард Шварц
Білл Ортвейн

Країни-учасниці[ред. | ред. код]

Змагалися 32 плавці з 5-ти країн.

Нотатки[ред. | ред. код]

  1. а б в г Ґейлі народився в Брисбені (Австралія), але потім емігрував до США і 1906 року став натуралізованим громадянином цієї країни: на Олімпійських іграх 1904 його спонсором був Олімпійський клуб Сан-Франциско. Міжнародний олімпійський комітет раніше зараховував чотири медалі Ґейлі до активу США, але нині відносить їх до Австралії.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]