Плодові культури

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Плодові та ягідні культури — група дикоростучих та вирощуваних рослин, які дають соковиті і тверді їстівні плоди, які багаті на цукор.

До плодових культур належать представники 26 родин (понад 50 родів). Це переважно дерева та кущі, є також багаторічні трав'янисті і ліаноподібні рослини. За господарсько-ботанічними ознаками плодові культури поділяють на зерняткові (яблуня, груша, айва, горобина, мушмула, глід, ірга тощо), кісточкові (вишня, черешня, слива, абрикоса, персик та ін.), ягідні (суниці, малина, смородина, порічки, аґрус та ін.), горіхоплідні (ліщина, волоський горіх, мигдаль, фісташка), цитрусові (апельсин, лимон, мандарин та ін.), субтропічні плодові (інжир, гранат, хурма, маслина тощо).

У світовому плодівництві найбільші площі займають маслина, виноград, яблуня, слива, груша. Серед плодових культур тропіків поширені фінікова пальма, банан, ананас, манго, цитрусові, кокосова пальма та ін.

У помірному поясі СРСР вирощували плодові культури лише 4 родин (близько 20 родів), до яких належать яблуня, груша, айва, горобина, аронія, слива, алича, терен, абрикоса, персик, вишня, черешня, малина, суниця, полуниця, смородина, порічки, аґрус, виноград, шовковиця, обліпиха, дерен (кизил), жимолость, волоський горіх, фісташка, ліщина. Найбільш поширені тут яблуня, вишня, слива, абрикос та груша (близько 90% площі), до 4% площі — під горіхоплідними, бл. 3% під ягідними культурами. У субтропічних районах СРСР вирощували лимон, апельсин, мандарин, грейпфрут, інжир, хурму, гранат, мушмулу, фейхоа, кумкват та ін. (бл. 2% площ від усіх плодових культур).

Плоди плодових культур містять вуглеводи, крохмаль, жири, вітаміни, пектини, мінеральні речовини; їх споживають свіжими і переробленими, використовують у харчовій, фармакологічній та парфумерній промисловостях.

Для плодових культур характерно переважно вегетативне розмноження: за допомогою щеплення, укорінення здерев'янілих та зелених живців, відсадками, відводками тощо. В СРСР широко розвинулась селекція та сортовивчення плодових культур, спрямовані на інтенсифікацію плодівництва. У 1980 р. тільки на сортодільницях України вивчалося 1322 сорти плодових культур, у тому числі 580 сортів — української селекції.

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]


Плуг Це незавершена стаття про сільське господарство.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.