Полеміка (сайт)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Полеміка
URL Polemika.com.ua
Комерційний ні
Тип інтернет-видання
Мови
  • російська, українська
Започатковано 2008 рік

Сайт «Полеміка» — антиукраїнське суспільно-політичне інтернет-видання, що існувало з 2008 року. Матеріали на сайті в основному публікувалися російською мовою, окремі статті та інтерв'ю публікувалися українською. Іноді — з перекладом на російську. Головний редактор — Олена Привен. З 20-го серпня 2014-го р. на сайті з'явилося оголошення про проведення "технічних робіт" і сайт перестав оновлюватися.

Сайт позиціонував себе як загальноукраїнське інтернет-видання, яке аналізує проблеми країни з точки зору Півдня та Сходу України. Редакція Полеміки знаходиться в Луганську і має мережу регіональних кореспондентів у Києві, Львові, Одесі, Донецьку, Харкові.

Тематика видання[ред.ред. код]

Основна тематика видання — політика, економіка, суспільство. На сайті є стрічка новин, оновлювана кожні 7-10 хвилин, і рубрики «Політика», «Україна. Камо грядеши», «Економіка», «Суспільство», «Події», «Глас народу», «Фоторепортажі» та інші. За місяць на сайті виходить приблизно 30-35 оригінальних аналітичних та публіцистичних матеріалів, інтерв'ю з провідними політиками, економістами та діячами культури України.

Автори[ред.ред. код]

Серед авторів сайту — відомі українські журналісти, соціологи, політологи. У різний час на Полеміці публікувалися і публікуються Олесь Бузина, В'ячеслав Піховшек, Олександр Чаленко, Тетяна Монтян, Петро Білян, Олена Привен, Віталій Филипівський, Денис Азаров, Костянтин Бондаренко та інші.

Щотижня на Полеміці виходить стаття в рубриці «Отжиг тижня», автором якої, як правило, є Нюра Н. Берг. Матеріали написані в жанрі політичного есе, фейлетону, публіцистики.

Редакція[ред.ред. код]

Головний редактор і керівник проекту — Олена Привен.

Редактор новинної стрічки — Олена Ткаченко.

Історія проекту[ред.ред. код]

Сайт був створений в 2008-му році в Донецьку. У червні 2010-го року інвестор припинив фінансування видання, і до березня 2011-го року Полеміка не працювала. У січні 2011 року сайт поміняв інвестора, і видання відновило роботу. Був проведений кардинальний ребрендинг і рейстайлінг, збільшена кількість рубрик і публікованих матеріалів, розширено авторський колектив.

Блоги Полеміки[ред.ред. код]

У травні 2012-го року запущений проект Блоги Полеміки. Після подачі заявки користувачеві Полеміки може бути надана можливість вести свій блог. Також всі зареєстровані користувачі сайту Полеміка можуть вільно коментувати всі записи в Блогах Полеміки.

Популярність проекту[ред.ред. код]

З осені 2011 року сайт, як правило, входить в топ-20 рейтингу Bigmir)net і Liveinternet[1] серед суспільно-політичних інтернет-видань. Індекс цитування Яндекса: 900, Google PageRank: 4[2].

Нагороди[ред.ред. код]

У червні 2011 року сайт нагороджений дипломом Луганського регіонального фонду «Інформаційні ініціативи» за перемогу в номінації «Відкриття року». Сайт є номінантом національної премії журналістики Золоте перо-2012[3].

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]