Польська Екстраліга з хокею 2014—2015

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Польська Екстраліга з хокею 2015
Загальні відомості
Країна Flag of Poland.svg Польща
Кількість команд 10
Призери
Чемпіон ГКС Тихи
2-е місце ГКС (Ястшембе)
3-є місце Подгале (Новий Торг)
Найкращий бомбардир
Канада Джордан Петрус (КХ Сянок) 67 очок
Попередній сезон 2014
Наступний сезон 2016

Чемпіонат Польщі з хокею 2015 — 80-й чемпіонат Польщі з хокею, який стартував 14 вересня 2014 року, завершився 2 квітня 2015 року. Переможцем став ГКС Тихи.

Учасники чемпіонату[ред. | ред. код]

Команда Місто Арена Місткість
КХ Сянок Сянік Арена Сянок 5 000
Краковія Краків Краків Штучна ковзанка імені Адама Ковалевського 2 500
ГКС Тихи Тихи Зимовий стадіон 2 500
ГКС Катовіце Катовіце Льодова арена «Сателіта» 11 500
ГКС (Ястшембе) Ястшембе-Здруй Зимовий стадіон 2 500
Подгале (Новий Торг) Новий Торг Міський льодовий палац 3 314
Напшуд Янув Катовіце Янтор 1 417
Орлік (Ополе) Ополе Торополь 3 000
Полонія Битом Битом Осередок спорту та рекреації 3 000
Унія (Освенцим) Освенцим Льодова зала «МОЗіР» 3 500

Попередній етап (підсумкова таблиця)[1][ред. | ред. код]

М Команда І В ВО ВБ ПО ПБ П Ш О
1. ГКС Тихи 36 26 0 1 1 1 7 175:80 82
2. КХ Сянок 36 25 0 1 1 2 7 179:77 80
3. ГКС (Ястшембе) 36 24 1 1 0 2 8 153:61 78
4. Краковія Краків 36 23 0 2 1 1 9 175:91 75
5. Подгале (Новий Торг) 36 19 1 1 0 2 13 138:81 63
6. Унія (Освенцім) 36 16 0 2 0 2 16 136:92 54
7. Орлік (Ополе) 36 13 0 5 0 1 17 100:112 50
8. Напшуд Янув 36 12 2 0 0 2 20 116:140 42
9. Полонія Битом 36 4 0 0 1 0 31 91:238 13
10. ГКС Катовіце 36 1 0 0 0 0 35 60:351 3

Скорочення: М = підсумкове місце, І = ігри, В = перемоги, ВО = перемога в овертаймі, ВБ = перемога по булітах, ПО = поразки в овертаймі, ПБ = поразки по булітах, П = поразки, Ш = закинуті та пропущені шайби, О = набрані очки

Другий етап[ред. | ред. код]

Група (1-6 місця)[ред. | ред. код]

М Команда І В ВО ВБ ПО ПБ П Ш О
1. ГКС (Ястшембе) 46 31 2 2 0 2 9 189:87 103
2. КХ Сянок 46 32 0 1 1 3 9 221:99 102
3. ГКС Тихи 46 31 1 1 1 1 11 215:110 99
4. Краковія Краків 46 27 0 2 1 1 15 204:128 87
5. Подгале (Новий Торг) 46 21 1 1 1 3 19 162:114 71
6. Унія (Освенцім) 46 17 0 3 1 2 23 156:135 60

Скорочення: М = підсумкове місце, І = ігри, В = перемоги, ВО = перемога в овертаймі, ВБ = перемога по булітах, ПО = поразки в овертаймі, ПБ = поразки по булітах, П = поразки, Ш = закинуті та пропущені шайби, О = набрані очки

Група (7-10 місця)[ред. | ред. код]

М Команда І В ВО ВБ ПО ПБ П Ш О
7. Орлік (Ополе) 48 21 0 5 0 2 20 151:139 75
8. Напшуд Янув 48 19 3 1 0 2 23 171:180 67
9. Полонія Битом 48 10 0 0 2 0 36 145:283 32
10. ГКС Катовіце 48 2 0 0 0 0 46 95:434 6

Скорочення: М = підсумкове місце, І = ігри, В = перемоги, ВО = перемога в овертаймі, ВБ = перемога по булітах, ПО = поразки в овертаймі, ПБ = поразки по булітах, П = поразки, Ш = закинуті та пропущені шайби, О = набрані очки

Плей-оф[ред. | ред. код]

Чвертьфінали[ред. | ред. код]

Півфінали[ред. | ред. код]

Матчі за 3 місце[ред. | ред. код]

Фінал[ред. | ред. код]

Матчі пройшли 24, 25, 28, 29 березня, 1 та 2 квітня.

Серія 1 2 3 4 5 6
ГКС (Ястшембе) ГКС Тихи 2:4 1:2
(1:2, 0:0, 0:0)
4:2
(1:1, 3:0, 0:1)
2:0
(1:0, 0:0, 1:0)
1:4
(1:0, 0:1, 0:3)
2:4
(2:2, 0:2, 0:0)
1:4
(1:3, 0:1, 0:0)

І Ліга[ред. | ред. код]

М Команда І В ВО ВБ ПО ПБ П Ш О
1. Неста (Торунь) 32 28 1 0 3 0 0 182:60 86
2. Заглембє Сосновець 32 23 3 0 4 2 0 180:84 77
3. «Автоматика Сточньовець 2014» 32 19 0 0 12 0 1 160:101 58

Скорочення: М = підсумкове місце, І = ігри, В = перемоги, ВО = перемога в овертаймі, ВБ = перемога по булітах, ПО = поразки в овертаймі, ПБ = поразки по булітах, П = поразки, Ш = закинуті та пропущені шайби, О = набрані очки

Плей-оф (півфінали)[ред. | ред. код]

  • Неста (Торунь) — 1928 КТХ 2:1 — 5:4, 3:4, 3:1
  • Заглембє Сосновець — «Автоматика Сточньовець 2014» 2:1 — 1:6, 3:0, 2:1

Фінал (1 ліга)[ред. | ред. код]

Матчі пройшли 17, 18, 21 та 22 березня.

Примітки[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]