Політична партія «Зелені»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Політична партія «Зелені»
Заснована / зареєстрована 16 жовтня 2008
Штаб-квартира Київ
Політична ідеологія Зелена політика


Очільник партії Прогнімак Олександр Володимирович
Кольори Зелений
Кількість членів


Вебсторінка
Політика України
Політичні партії
Вибори

Політична партія «Зелені», скор. ПП «Зелені» — політична партія України, зареєстрована 16 жовтня 2008 р. Метою діяльності партії є участь у виробленні державної політики та побудова в Україні сталого громадянського суспільства, переконаного у тому, що екологічно орієнтований, конструктивний і системний підхід до політичних, економічних, соціальних та інших суспільних відносин є єдиноприйнятним для розвитку України.[1]

Ідеологія[ред. | ред. код]

Історія[ред. | ред. код]

Партія «Зелені» зареєстрована Міністерством юстиції України 16 жовтня 2008 р. Спочатку називалася «Воля», місцем локалізації було місто Харків. Головою організації обрано бізнесмена Геннадія Анатолійовича Федоровського.

В кінці 2009 р. голова партії покинув свій пост, новим лідером обрали відомого київського бізнесмена та чиновника, колишнього члена фракції Партії регіонів у Верховній Раді, Олександра Прогнімака. Тоді ж партія змінила свою назву на «Зелені» і офіційно переїхала з Харкова до Києва.

На парламентських виборах до Верховної Ради України 2012 р.[2] партія набрала 0,25 % (51 369 голосів) і не потрапила до парламенту.

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Устав партії, п. 2.1. Архів оригіналу за 1 липня 2012. Процитовано 16 січня 2013. 
  2. Зелені. Архів оригіналу за 12 листопада 2012. Процитовано 16 січня 2013. 

Посилання[ред. | ред. код]