Поліція Гонконгу

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Поліція була створена 1 травня 1844 року, була створена спочатку Британської імперією, потім була реорганізована Китайської Народної Республікої, після передачі Гонконгу до Китаю.

Спочатку поліція була простою охороною Британських Лордів та Бізнесменів, але потім коли Британська Імперія була участником Другої світової війни Гонконг був Японською Маріонетковою Державою але потім Коли Японія сдалась Союзникам Гонкконг був повернутий До Британської Імперії.

Після Другої світової війни, Поліція була реформована як Охороною Фракціею для захиста Колоніального Гонкконгу.

В Колоніальні Дні до 1997 року, в 1967 році в Гонкконзі почалась протести Коммуністів які хотіли шоб Гонкконг став частиною новітньої Китайської Народної Республіки, і Протести були подавлені в грудні 1967 року.

Коммуністи не змогли примусити Владу Колоніального Гонкконгу до заключеня Переговорів з Коммуністичною Партією Гонгконгу.

І Поліція перестала свою активність з іншими оппозіціїними партіями Гонконгу. На цей момент в Королівської Поліції Гонконгу було 29,420 офіцерів.

в 1997, Королівська Поліція Перестала своє існування, із за Передачі Гонкконгу до складу Китаю. Після цього Китай почав реорганізацію поліції, і всіх про-британських офіцерів було відпушено на відпочинок, і нові Коммандири Поліції були наняті, і вся поліція була під-контролем Китаїських Коммуністів В Гонконзі.

В Гонконзі почалась нові протести уже не за коммуністів а демократик якім не зподобалась така політика Китайської Народної Республіки на Поліцію і на весі Гонкконг, і тоді в 2014 році Протести В Гонконзі почалися знову і Демократична Партія Гонкконгу вимагала нормальну автономію і нову реформацію поліції, але Поліція сеодно розганяла протесторів назад до своїх домівок.

І після 2014 Протестів в Гонконзі перестали Протестувати до 2019 року.

В 2019 року Китай і президент підписав указ о Екстрадації Гонгконгу, і всі Оппозіціоні Партії Гонгконгу зібрались і почали великі протести до 2020 році.

Сама великий протест за всю історію Гонгконгу була Революція парасольок де Поліція Гонгконга мала велику роль в ціеєї ситуації, багато офіцерів були поранені або убиті протестувальниками.

І протести закінчились в 2020 році коли Китайська Влада і Влада Оппозиції почали переговори для того щоб зупинити насильство в гонкконзі.

Переговори закінчились нормальною угодою те що Гонгконг буде повністю незалежною автономією яка буде приймати свої рішення.

Протести до сіх пір продовжуються вже з іншими політичними поглядами.

Але Поліція вже була реформована, і всі Радикальні Коммандири та Офіцери були повзбавлені від своїх прав і були засудженим.