Портал:Географія/Проєкти

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Gnome-globe.svg Вітаємо Вас на сторінці географічних проєктів!
Метою проєктів є координація зусиль авторів, які наповнюють Вікіпедію сторінками на географічну тематику, стандартизація вигляду та підвищення якості сторінок. Проєкти дають можливість створювати групи осіб зосереджених на певній темі та розподіляти завдання між ними, повинні також допомогти залученню нових авторів.
Портал
Обговорення порталу
Проєкти
Обговорення проєктів
Редактори Зацікавлені


Gftp.svg
Землезнавство
Геологія Геологія Мінералогія Мінералогія Гідрологія Гідрологія Океанологія Океанологія Кліматологія Кліматологія Екологія Екологія
Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроєкти
Категорія КатегоріяКаталог
Скорочення
ВП:П:ЗЗ


Основною метою проєкту є координація зусиль авторів на описі земної поверхні, процесів у географічній оболонці.


Gftp.svg
Адміністративні одиниці країн світу
Скорочення
ВП:П:АО


Основною метою проєкту є координація зусиль авторів, які наповнюють Вікіпедію сторінками про адміністративні одиниці інших країн, стандартизація вигляду та підвищення якості сторінок. Проєкт дасть можливість створювати групи осіб зосереджених на адміністративних одиницях однієї чи кількох споріднених країн та розподіляти завдання між ними, повинен також допомогти залученню нових авторів.


Gftp.svg
Тематичне поповнення. Фізична географія


Перелік запланованих статей географічного напрямку побудовано на основі «Словника-довідника з фізичної географії» (укладач Єна О. В., Супричов О. В. — Київ, 2002. — с. 238).


Gftp.svg
Населені пункти України
Скорочення
ВП:П:НПУ


Проєкт присвячено координації зусиль вікіпедистів по роботі над статтями з населених пунктів України. Головною метою проєкту є створення статей про всі населені пункти Україні та приведення їх до енциклопедичних стандартів.


Gftp.svg
Географічні координати
Скорочення
ВП:ГК


Координація, уніфікація та гармонізація використання шаблонів географічних координат та геокодування в українській Вікіпедії.


Gftp.svg
SVG-картографія України
Скорочення
ВП:КУ


Виникла необхідність проілюструвати багато статистичних даних через єдиний шаблон карти України у форматі .SVG де б можна було вводити дані по різних адміністративних одиницях для відображення. Є потреба в найпростіших мапах по областях та районах України (по кожному окремо) для відображення у статтях про населені пункти.


Gftp.svg
Проєкти присвячені окремим містам УкраїниGftp.svg
Проєкти присвячені країнам світу


  • Індія Індія Метою цього проєкту є створення нових якісних статей з індійської тематики у Вікіпедії, а також покращення структури і способу викладу існуючих у ній статей про Індію. Цей проєкт допоможе зосередити зусилля інших вікіпедистів на покращенні всіх статей, що стосуються Індії.
  • Японія Японія Цей проєкт ставить на меті допомогти дописувачам і читачам покращувати усі статті українського розділу Вікіпедії, що присвячені або пов'язані з Японією. Японознавство є широкою темою, яка включає чимало напрямків, тому ви можете брати участь у цьому та інших проєктах Вікіпедії одночасно.


Gftp.svg
Екологія
Скорочення
ВП:ЕКО