Вторгнення союзників відбувалося з різним ступенем успіху. Якщо на більшості плацдармів союзники мали значні досягнення, і в цілому десанту пощастило в ході висадки на ворожий берег з перших хвилин опанувати ініціативою та створити плацдарми, то на ділянці «Омаха» ситуація майже вийшла з-під контролю й висадка американських військ перетворилася на справжнє пекло для десантників. Із самого початку успіх операції «Нептун» опинився під загрозою, але десантники спромоглися прорватися крізь берегові оборонні позиції німців та створити окремі осередки опору. Висадка морського десанту в Нормандії стала найбільшою у світовій історії морською десантною операцією з одночасного перекидання морем 156 000 військових, за підтримки 195 700 особового складу флоту та одночасним залученням майже 7 000 бойових і транспортних суден усіх типів та видів.::::::::::::::::Докладніше.
На момент створення машина мала найсильніше озброєння і бронювання серед усіх танків світу; таке положення зберігалося, як мінімум, до листопада 1943 року. Спочатку танк називався PzKpfw VI Ausf. H «Tiger», але після прийняття на озброєння однойменного нового важкого танка PzKpfw VI Ausf. B в назву додали римську цифру «I» для відмінності від пізнішої машини, яка у свою чергу іменувалася як «Тигр II». Хоча в конструкцію танка вносилися невеликі зміни, модифікація танка була всього лише одна, позначення машин раннього і пізнього випуску PzKpfw VI Ausf. H і PzKpfw VI Ausf. E введені суто з адміністративно-обліковою метою. У радянських документах танк «Тигр» позначався, як T-6 або T-VI.:::::::::::Докладніше.
Командування союзних армій планувало захопити Кан ще в перший день операції «Нептун». Однак, серйозні помилки та невиконання задуманого плану союзниками призвело до того, що місто так і не захопили в День Д. Лише наступного дня, 7 червня, розпочалася операція «Перч», з метою захоплення Кана, проте, британські війська так і не змогли виконати визначене генералом Б.Монтгомері завдання, бо німецькі війська, скориставшись паузою, відмінно організували оборону і відчайдушно обороняли Кан. Протягом наступних двох місяців британсько-канадські війська провели серію наступальних операцій, доки французьке місто не було визволене аж на початку серпня 1944 року. Результатом двомісячних запеклих боїв за місто та бомбардувань авіацією стало те, що Кан був практично вщент зруйнований, 73 % його будинків перетворилися на руїни, велика кількість місцевого французького населення загинула.:::::::::::Докладніше.