Портал:Техніка

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Розділ Вікіпедії: Техніка
Проєкт  |  Портал (Скор.: П:ТЕХ)
Ласкаво просимо до порталу
ТЕХНІКА
Те́хніка (від грец. τέχνη — «мистецтво, майстерність, уміння») — загальна назва засобів, механізмів і пристроїв, що не існують в природі і створені людством для обслуговування своїх потреб. У вужчому сенсі під технікою маються на увазі машини, механізми, прилади, пристрої, знаряддя тієї чи іншої галузі.


Вибрана стаття Добра стаття

«Титанік» (англ. RMS Titanic) — найбільше пасажирське судно світу класу «Олімпік» на час своєї побудови. «Титанік» належав англійській компанії White Star Line. Під час першого рейсу 14 квітня 1912 лайнер зіткнувся з айсбергом в Атлантичному океані та затонув. У цій катастрофі загинуло 1517 осіб.

Історія «Титаніка» стала легендарною завдяки, зокрема, кільком художнім фільмам, знятим за мотивами цієї трагедії. Останній фільм 1997 року отримав премії «Оскар» і мав феноменальний успіх у прокаті.


Solaris InterUrbino 12 на Transexpo-2009
Solaris InterUrbino 12 на Transexpo-2009

Solaris Bus & Coach — польська машинобудівна компанія (виробництво автобусів), що базується у Болехово, біля Познані. Є наступником компанії «Neoplan Polska», яка існувала у 1994—2001 роки. За час функціонування компанії вироблено понад 5 тисяч автобусів та тролейбусів марки «Solaris». Від 2000 року компанія експортує свою продукцію до інших країн Європи та до Дубаї (ОАЕ).

Вибране зображення Вибраний список

Оперативна пам'ять типу DDR3 компанії SK Hynix в антистатичній упаковці


Цікаві факти Чим допомогти?
Нові статті

Список нових статей технічної тематики. Оновлюється автоматично.

  • SWM X3 — започаткував 22 червня 2024 користувач D1mat3rrbo
  • Ad Infinitum — започаткував 20 червня 2024 користувач U24by7
Братні портали