Посольство України в Габоні

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Lesser Coat of Arms of Ukraine.svgПосольство України в Габоні
Країна Україна Україна
Посол Овчаров Олександр Євгенович (за сумісництвом)
Відкрите 2007
Закрите 2012
Адреса Габон Габон, Quartier Bas de Gué-Gué, Bord de Mer, Pont de Gué-Gué, en face de la Délégation de la Commission européenne B.P.23746 Лібревіль
Сторінка Офіційна сторінка

Посольство України в Габонські Республіці — колишня дипломатична місія України в Габоні, яка існувала в 20072012 роках та знаходилася в місті Лібревіль.

Завдання посольства[ред. | ред. код]

Основним завдання Посольства України в Лібревілі було: представництво інтересів України, сприяння розвиткові політичних, економічних, культурних, наукових та інших зв'язків, а також захист прав та інтересів громадян і юридичних осіб України, які перебувають на території Габону та Конго.

Посольство сприяло розвиткові міждержавних відносин між Україною і Габоном на всіх рівнях, з метою забезпечення гармонійного розвитку взаємних відносин, а також співробітництва з питань, що становлять взаємний інтерес.

Історія дипломатичних відносин[ред. | ред. код]

Габонська Республіка визнала незалежність України 10 січня 1992 року. Дипломатичні відносини між Україною і Габоном встановлені 1 вересня 1993 року.[1].

Посольство України в Габоні було відкрито в жовтні 2007 року та припинило існування в червні 2012 року. Відтоді інтереси України в Габоні представляє посольство України в Сенегалі[2].

Керівники дипломатичної місії[ред. | ред. код]

  1. Мішустін Сергій Васильович (2007[3]–2011[4])
  2. Голубнича Ірина Валентинівна (2011—2012) т.п.

Після закриття посольства послом України в Габоні за сумісництвом є Посол України в Сенегалі з резиденцією в Дакарі

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]