Правдошукач

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Правдошукач
The-truth-seeker-logo.png

Логотип видання.
Тип щомісячна газета
Мова українська (переважно), російська, англійська
Формат A3, 8 шпальт, чорно-біла

Засновано 2008
Головний редактор Юрій Шеляженко
Ціна 2,24 грн./міс (передплата), безкоштовно (авторам, активним читачам)
Головний офіс вул. Тверський тупик, 9, к. 82, м. Київ, 01042
Наклад 2000
Передплатний індекс
(Укрпошта)
49608
ISSN 2305-5367

www.truth.in.ua

«Правдошукач» (рос. «Правдоискатель», англ. «The Truth Seeker») — всеукраїнська незалежна газета[1] суспільно-політичної та літературно-художньої тематики. Виходить з 2008 року[2]. Розміщує публікації українською (переважно), а також російською і англійською мовами.

Тематична спрямованість[ред. | ред. код]

Сторінка газети.

Публіцистика, журналістські розслідування. Проза, сатира. Листи читачів. Захист прав людини і вільного підприємництва. Критичний погляд на авторитети та можновладців, суди, прокуратуру, міліцію. Апологія креативного ідеалізму[3][1].

Вільне вираження у друкованій формі своїх поглядів і переконань журналістами редакції друкованого засобу масової інформації, реалізація гарантованого Конституцією України і законодавством права кожного громадянина вільно і незалежно шукати, одержувати, фіксувати, зберігати, використовувати та поширювати будь-яку відкриту за режимом доступу інформацію за допомогою друкованих засобів масової інформації[4].

Формат[ред. | ред. код]

За обсягом газета «Правдошукач» складається з 8-ми чорно-білих шпальт формату А3 (станом на 2013 р.). У перші два роки випуску газета складалася з 2-8 повнокольорових шпальт.

Випускається один раз на місяць, не рахуючи тематичних спецвипусків.

Середній тираж випуску — 2000 примірників[5].

Редколегія[ред. | ред. код]

Склад редакційної колегії газети «Правдошукач» станом на 04.06.2013 р.: Юрій Шеляженко (голова редколегії), Вадим Гладчук, Олександр Кривенко, Володимир Малінін, Дмитро Савва, Дмитро Федоренко.[1]

Примітки[ред. | ред. код]