Правова група «Домініон»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Правова група «Домініон»
Тип адвокатське об'єднання
Форма власності приватна
Галузь адвокатські послуги
Спеціалізація Податкове право, судова практика, юридичні послуги у сфері нерухомості
Гасло Мистецтво правових рішень
Засновано 2005
Штаб-квартира Flag of Ukraine.svg Україна
Ключові особи Олександр Пінчук, Михайло Гончарук, Юлія Розуменко
Сайт

[dominion.ua

https://www.facebook.com/DOMINIONLAW facebook.com/DOMINIONLAW]

Правова група «Домініон» — одне із провідних адвокатських об'єднань, було засноване у 2005 році як юридична компанія, що спеціалізується на розв'язанні питань сфери нерухомості, податкового права, банківського права, трудових взаємовідносин. Одним із провідних напрямків діяльності компанії є судова практика.

Dominion Legal Group

Історія компанії[ред. | ред. код]

Правова група "Домініон"

Правова група "Домініон" була заснована у 2005 році в місті Києві адвокатами Олександром Пінчуком і Михайлом Гончаруком.

Правова група "Домініон" сьогодні — це юридичні послуги, надані понад 1200 особам.

За 10 років діяльності компанія виграла понад 3000 справ в господарських та адміністративних судах, та 9550 – в судах загальної юрисдикції. За результатами роботи юристів та адвокатів було відсуджено 44 об'єкти нерухомості, зекономлено 18 млн. 340 тис. грн. податкових донарахувань для клієнтів та збережено 124 млн. 238 тис грн. Крім того на користь клієнтів було стягнуто понад 380 млн. 831 тис. грн.

Серед клієнтів компанії: ТМ «СНАЙТ», Українська Торгова Група «ЛІОМ», «IFG Capital», ООО «Интехсервис Лтд», компанія «Maersk Line», Компанія «MAXUS», інтернет-магазин "МебельОК", ТОВ "Аеровіз" тощо.

Суспільно значущі справи[ред. | ред. код]

Компанія разом з редакцією газети «Консультант приватного підприємця» виграли суд у Кабміну стосовно скасування незаконного пенсійного збору з приватних підприємців, тобто про скасування Постанови №366[1].

Представляючи інтереси Первинної профспілкової організації Київської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» адвокати та юристи "Правової групи "Домініон" довели існування корупційних схем, фінансові зловживання та ряд інших порушень у міській лікарні на загальну суму близько 38 млн. грн. та домоглись зобов'язання для керівництва КМДА бути відповідальним за усунення наявних правопорушень[2].

У 2015 році представляючи інтереси громадської організації «Громадський контроль захисту прав споживачів», Правова група «Домініон» домоглася визнання протиправним виробництво фальсифікованого згущеного молока однією із українських компаній-виробників [1].

У 2015 році юристи Правової групи «Домініон» забезпечили перемогу у справі проти позову лотерейної компанії «М.С.Л.» до членів МДО «Депутатський контроль» розкрили незаконні факти діяльності в Україні лотерейної компанії «М.С.Л.», що є власністю громадян Російської Федерації.  

Експерти та спеціалізація[ред. | ред. код]

Юридична компанія "Правова група "Домініон" спеціалізується на питаннях податкового права, судових спорах, розв'язання проблем сфери нерухомості, трудових взаємовідносин.

З часу створення фахівцями компанії опубліковано понад 200 статей і коментарів на юридичні теми в таких ділових галузевих ЗМІ: "Ліга Закон", "Закон&Бизнес", "Юридична газета", "Деньги", "Фокус" та інші. Організовано близько 60 конференцій, семінарів-практикумів, круглих столів та інтернет-конференцій з актуальних проблем податкового права, сфери нерухомості, трудових взаємовідносин.

Правова група "Домініон" є юридичним експертом сесій Національної платформи малого та середнього бізнесу та постійно діючим партнером Форумів та конференцій Асоціації Адвокатів України.

Олексанр Пінчук та Михайло Гончарук.jpg

Керуючий партнер "Правової групи "Домініон" — Олександр Пінчук,

партнери — Михайло Гончарук, Юлія Розуменко.

Юристи — Ірина Столярчук, Юлія Бугай, Дмитро Груба.

Партнер Правової групи "Домініон" Михайло Гончарук є членом Правління Асоціації адвокатів України та Головою комітету податкового права Асоціації адвокатів України.

Юристи та адвокати Правової групи "Домініон"

Діяльність Pro bono[ред. | ред. код]

Правова група "Домініон" є співзасновником Асоціації учасників ринку альтернативних видів палива та енергії України (АПЕУ)[3], партнером заходів у галузі альтернативної енергетики Energy Arsenal, юридичним партнером міжнародного екологічного руху Let's Do It, Ukraine!, партнер громадської ініціативи "Центр Зайнятості Вільних людей"., партнер соціального проекту "Місто Професій", юридичним партнером Федерації сквошу України.

Правова група "Домініон" формує активну соціальну позицію рядом заходів, у яких бере безпосередню участь.

Так, юристи та адвокати компанії виступають спікерами безкоштовних консультацій "На каву з юристом" для переселенців із зони АТО, що проводяться спільно із Центром зайнятості вільних людей.

Активна підтримка соціальних ініціатив "Місто Професій", участь у благодійних проектах "Let's Do It, Ukraine!" та підтримка безкоштовних освітніх заходів, що проводяться партнерами компанії — постійна складова роботи Правової групи "Домініон".

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]