Президентський випуск

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
2-центова марка із зображеням Джона Адамса, 3 червня 1938 р. з попереднім гашенням (Скотт #806)

Президентський випуск, для скорочення названий «Президенти» — серія стандартних поштових марок, яка вийшла в США у 1938 році. В серії були представлені всі 29 американських президентів від Джорджа Вашингтона до Келвіна Куліджа у вигляді зображень невеликих бюстів в одному кольорі до номінала 50 центів, і в чорно-білому кольорі з кольоровими літерами 1, 2 і 5 доларів. На додатково випущених марках були зображені Бенджамін Франклін (½ цента), Марта Вашингтон (1½ цента) і Білий дім (4½ цента).

Конкурс дизайну[ред.ред. код]

22 червня 1937 року Міністерство фінансів США оголосило про національний конкурс дизайну для нової серії поштових марок, який буде проводитись до 15 вересня 1937. До комітету, який мав обирати найкращі роботи, були запрошені люди з філателістичними знаннями і художніми здібностями, а першим 3 найкращим дизайнерам були призначені призи нас суму 500, 300 і 200 доларів відповідно. Конкурс виграла Елейн Роулінсон з Нью-Йорка, друге місце посів Чарльз Бауер з Вест-Орандж, Нью-Джерсі, а третє дісталось Едвіну Хойту Остіну з Делмару.

Випущені марки[ред.ред. код]

Колекціонування «Президентів»[ред.ред. код]

Дати випуску і номери в каталогу Скотта[ред.ред. код]

6-центова марка із зображенням Джона Квінсі Адамса
8-центова марка із зображенням Мартіна Ван Бюрена

Див. також[ред.ред. код]

Джерела та література[ред.ред. код]

  • Helbock, Richard W. (1988). Prexy Postal History.
  • Rustad, Roland E. (1994). У Leo Piszkiewicz. The Prexies (La Posta Monograph, Volume 2). Bureau Issues Association. ISBN 0930412230. 
  • Каталог Скотта

Примітки[ред.ред. код]