Прийом їжі

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Прийом їжі — безпосередньо процес прийняття готової їжі людиною, який чинять в певний період часу, зазвичай кілька разів на добу. Прийоми їжі, як правило, відбуваються дома або в закладах громадського харчування, але можуть також проходити і в будь-якому іншому місці (наприклад, пікніки). Крім того, святкові прийоми їжі призначаються з особливого приводу (весілля, день народження і так далі). Однак, іноді спільний прийом їжі відбувається в зв'язку зі скорботними подіями або датами.

Основні прийоми їжі[ред.ред. код]

Сніданок
Докладніше: Сніданок

Сніданок — ранкова їжа до обіду, як правило, в період від світанку до полудня. Залежно від країни та укладу життя існують різноманітні традиції сніданку:

  • європейський континентальний сніданок;
  • англійський сніданок;
  • кантонскій сніданок.
Обід
Докладніше: Обід

Обід — прийом їжі в середині дня, як правило, другий або, рідше, третій прийом їжі в день (зазвичай після першого або другого сніданку), часто найбільший. Як правило, на обід подаються гарячі страви.

Вечеря
Докладніше: Вечеря

Вечеря — останній прийом їжі в кінці дня, як правило, увечері або вночі. Вечеря є одним з основних прийомів їжі. Також вечерею називають саму їжу, приготовлену для вечірнього прийому їжі.