Принцеса Розаліна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search

Принцеса Розалін (ロゼッタ|Rozetta|англ. Rosalina) — персонаж з серії ігор про Маріо.

Поява та історія[ред.ред. код]

Розалін з'явилася 2007 року в славнозвісній грі Super Mario Galaxy, і практично відразу зайняла почесне місце у трійці найвідоміших принцес в історії Маріо, наздогнавши своїх колег Піч та Дейзі.

Історія Розалін починається задовго до появи Маріо в Грибному королівстві. Бувши зовсім маленькою дівчинкою, принцеса виявляє старий космічний корабель, і розумну зірку — луму. Лума просить Розалін допомогти їй знайти свою маму. Разом вони вирушають на пошуки, зустрічають багато інших ЛУМ, і через роки з сумом усвідомлюють, що на обшук всього космосу принцесі просто не вистачить життя. Тоді Розалін придумує ідею. За допомогою ЛУМ, вона створює автономну космічну станцію — обсерваторію, з потужними телескопами, що дозволяють ретельно оглядати сусідні галактики. Оскільки маму луми знайти не вдалося, Розалін сама пропонує стати її мамою. А також усиновляє всіх самотніх зірочок, що їх вона зустрічає на просторах космосу.

З Маріо Розалін зіштовхує чергове втручання Боузера, який, як і колись, викрадає Піч, і ховає її десь у центрі галактики. Вирушивши в погоню, Маріо потрапляє на станцію Розалін. Вони швидко подружилися. Розалін з радістю всіляко допомагає героєві-водопровідникові в пошуках викраденої подруги, просячи його на знак подяки відшукувати тих що заблукали, або викрадених ЛУМ. Повернуті луми посилюють потужність станції, розширюючи діапазон її впливу, завдяки чому, Маріо може проникати все далі в глибини космосу.

Зовнішність і особливості[ред.ред. код]

Розалін має своєрідну зовнішність, відмінну від стилів інших принцес. У неї бірюзові очі й довге сріблясто-біле волосся. Праве око приховане локоном. На голові платинова корона з дорогоцінними каменями. Одяг та взуття кольору морської хвилі. Довга широка сукня з відкритими плечима. Рожевий манікюр. Сережки у вигляді чотирипромінних зірок. У руці завжди затиснута чарівна паличка, як у феї.

У Mario Kart Wii, при виборі мотоцикла, Розалін одягається в мотокостюм, який нічим, крім кольору, не відрізняється від костюмів Піч і Дейзі. Це поки що єдина гра, в якій Розалін виступає як іграбельний персонаж. Спочатку вона прихована, і стає доступною лише при першому збереженні Super Mario Galaxy. При цьому, можна бачити, що вірна лума не залишає її навіть під час гонок.

Судячи з високого зросту і дорослого голосу, Розалін набагато старша за інших принцес, хоча й виглядає зовсім юною.

Відсутність звичних продуктів харчування в космосі змусила Розалін перейти на раціон ЛУМ. Вона харчується зоряними кристаликами, які надають їй магічних сил. Розалін вміє керувати енергією, левітувати, і використовувати космічну магію. Вона чудово орієнтується в космосі і є прекрасним астрономом.

Характер[ред.ред. код]

Розалін дуже добра та чуйна дівчина. Але її відрізняє неземна своєрідність та незбагненність. Вона живе у своєму власному світі, і, незважаючи на привітність, покрита ореолом загадковості. Вона явно не від світу цього. Це безумовно цікавий та перспективний персонаж, потенціал якого практично не розкрито. Цілком ймовірно, що в майбутньому Розалін відкриє гравцям та шанувальникам серії чимало своїх таємниць.

Цікаві факти[ред.ред. код]

 • Розалін дуже могутня. Але лише в межах своєї станції. Можливо, це не дозволило космофлоту Боузера її захопити.
 • На відміну від своїх колег, Розалін — самотня. У неї, поки що, немає пари. З Маріо вона підтримує теплі дружні стосунки.
 • У різних країнах Розалін кличуть по-різному:
  • Розалін — США, Англія, Німеччина.
  • Розалінда — Італія
  • Розетта — Японія
  • Естела — Іспанія
  • Гармонія — Франція

Участь в іграх[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]