Проект
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
![]() | Цю сторінку запропоновано перейменувати на Проєкт.
Можливо, її поточна назва не відповідає нормам української мови або правилам іменування статей у Вікіпедії. Пояснення причин і обговорення — на сторінці Вікіпедія:Перейменування статей. |
![]() |
Проект — термін, який має кілька значень. Ця сторінка значень містить посилання на статті про кожне з них. Якщо ви потрапили сюди за внутрішнім посиланням, будь ласка, поверніться та виправте його так, щоб воно вказувало безпосередньо на потрібну статтю. |
Прое́кт (за новим правописом — проєкт) (лат. projectus, «кинутий вперед», «випнутий», «що стирчить»; рос. проект, англ. project, design, нім. Projekt n):
- Проект в інженерії — сукупність моделей, проектна конструкторська документація, яка містить проектні рішення і дає повне уявлення про будову розроблюваного виробу[1], процесу або організації.
- Проект в документознавстві — попередній текст якогось документа.
- Проект в управлінні проектами — обмежена в часі, ресурсах та вимогах якості унікальна сукупність процесів, направлена на досягнення унікальних цілей та завдань для створення нової цінності (продукту або послуги).
- Проект у дизайні — концепція, задум щодо створення індивідуального стилю простору або виробу з урахуванням особливостей їх функціонального призначення.
Див. також[ред. | ред. код]
- Ескізний проект — конструкторська документація, яка містить принципові конструктивні рішення і дає загальне уявлення про будову та принцип дії виробу; початкова стадія проектування.
- Технічний проект — конструкторська документація, яка містить остаточне технічне рішення і дає повне уявлення про будову розроблюваного виробу; завершальна стадія проектування.
- Робочий проект — робоча документація[2] в окремих областях діяльності, яка містить організаційні, конструкторські та технологічні рішення щодо проведення робіт зі створення виробу.