Психіатр

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Психіатр
Psi2.png
Заняття
Назви Лікар-психіатр
Тип професія
Сектор активності
Охорона здоров'я
Спеціальність Психіатрія
Опис
Компетенція аналітичне мислення, терпіння
Освіта
повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина», спеціальністю «Лікувальна справа». Спеціалізація за фахом «Психіатрія» (інтернатура, курси спеціалізації).
Мінімальна тривалість навчання 6 років медичного ВНЗ
+ 1,5 року інтернатури
Поле
діяльності
лікарня
Код КП
ДК 003-2010
2221.2
Код ЗКППТР 20417
Номер ДКХП 78
Пов'язані професії
психолог

CMNS: Психіатр у Вікісховищі

Психіатр — лікар, що спеціалізується на психіатрії, галузі медицини, що вивчає причини виникнення, прояви, перебіг, методи запобігання і лікування психічних розладів.

Завдання та обов'язки[ред. | ред. код]

Керується чинним законодавством України про охорону здоров’я та нормативно-правовими актами, що визначають діяльність органів управління та закладів охорони здоров’я, організацію психіатричної допомоги населенню. Застосовує сучасні методи профілактики, діагностики, лікування, реабілітації та диспансеризації хворих психіатричного профілю, надає їм швидку та невідкладну медичну допомогу. Здійснює нагляд за побічними реакціями/діями лікарських засобів.

Проводить консультації за направленням лікарів інших спеціальностей, в тому числі й вдома. Дотримується принципів медичної деонтології. Керує роботою середнього медичного персоналу. Планує роботу та проводить аналіз її результатів. Веде лікарську документацію. Бере активну участь у поширенні медичних знань серед населення. Постійно удосконалює свій професійний рівень[1].

Примітки[ред. | ред. код]