Підводка для очей

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Підведені очі

Підводка для очейкосметичний засіб для виділення очей.

Різновиди[ред.ред. код]

Рідкі підводки. Зазвичай дають більш насичені кольори і, як правило, вони більш стійкі, ніж олівці. Важливою деталлю рідкої підводки є її пензлик. Він може бути у вигляді тонкої кисті довжиною до 1 см, може бути схожий на фломастер. До речі, фломастероподібний аплікатор зручніше, особливо для тих, хто рідку підводку тільки почав освоювати: таким аплікатором легше провести рівну лінію, можна регулювати товщину лінії. Пензлем ж найчастіше користуються професіонали — для того, щоб приручити її, потрібно витратити час.

Гелева підводка. Гелева підводка може бути різної щільності. Чим вище консистенція гелю, тим яскравіше і чіткіше вийде лінія, так само це гарантує, що гель не розтечеться по віку і буде слухняно слідувати за пензликом. Вона робить погляд томним і не натуральним. Професійні гелеві підводки, як правило високопігментовані, це забезпечує стійкість, а так само економну витрату. У середньому при щоденному використанні однієї баночки гелю вистачить на 6 місяців.

Кремоподібна підводка. Кремова підводка для очей має консистенцію крему, випускається у вигляді тюбиків або олівців. Після застосування кремовою підводки очі виглядають природно. Колірна гамма поступається рідкої підводці і олівцям дуже сильно, використовувати зручніше на комусь (зручно для візажистів), а на собі потрібно довго тренуватися.

Підводка — фломастер. Представлена у небагатьох виробників, і, хоча зручна в нанесенні, швидко висихає в тюбику. Текстура її досить рідка. Головна зручність полягає в тому, що не потрібно дозувати кількість підводки на пензлику самостійно, що дуже економить час.


Джерела[ред.ред. код]