Раеліти

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Символ раеліан

Раеліти — рух, прибічники якого вірять у надцивілізацію прибульців (Елохіми), з якими можна контактувати за допомоги спеціальних духовних практик. Одним зі своїх головних завдань раеліти бачать в досягненні безсмертя людини посередництвом науки, головні надії пов'язують з клонуванням. Елохіми — не божества, а представники цивілізації, яка значно випереджає людство в технічному розвиткові. Рух раелітів було засновано 1973 року в Женеві французьким гонщиком Клодом Ворілоном (Раелем). Раель також відстоює принцип «вільного кохання» та пропагує його серед членів організації. Багато послідовників Раеля живуть в комунах, де займаються практикою «чуттєвої» медитації. Раеліти виступають за використання нових технологій в усіх сферах життя, за збільшення фінансування наукових досліджень.

Даний рух відносять до тоталітарних сект.[1][2][3]

Принципи вчення Раеля[ред.ред. код]

  1. Рівність статей. Свобода проявів сексуальності.
  2. Одне з найважливіших завдань людства - розвиток науки та техніки. Раеліти виступають за зняття будь-яких заборон на клонування та використання генетичних маніпуляцій.
  3. Світ є матеріальним. Бога не існує. Але, на певному етапові технологічного розвитку цивілізація зможе розвинутись до «цивілізації богів». Елохіми — одна з таких цивілізацій. Призначення людства - досягти рівня розвитку Елохімів.

Ставлення раелітів до релігії[ред.ред. код]

Раеліти вважають, що в майбутньому головною стане «атеїстична» релігія, близька до буддизму. Раелітами піддається критиці «юдейсько-християнська картина світу», критикується Католицька церква за недостатню увагу до досягнень сучасної науки.

Література[ред.ред. код]

  1. Раель. «Так клонуванню людини. Вічне життя завдяки науці»
  1. «Раеліти»
  2. Канадська газета Нешнал пост від 8 січня 2003 року.
  3. Газета «Московський Церковний вісник» № 1-2, 2003 рік.

Ресурси в мережі[ред.ред. код]