Рейтинг (соціологічна група)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Соціологічна група «Рейтинг»
Тип Соціологія, аналітика
Засновано 2008
Штаб-квартира Київ
Україна Україна
Веб-сайт ratinggroup.com.ua

Соціологічна група «Рейтинг» — соціологічна група, що спеціалізується на проведенні усіх видів соціологічних досліджень із дотриманням міжнародних стандартів, затверджених кодексами ESOMAR та WAPOR. На постійній основі здійснює загальнонаціональні та регіональні політичні, тематичні, маркетингові та медіа-дослідження. Соціологічна група «Рейтинг» входить до складу групи компаній «Rating GroupTM». Компанія має відділення у Києві та Львові. Мережа інтерв'юерів нараховує понад 300 осіб і працює по всій Україні[джерело?].

Історія та структура[ред. | ред. код]

Соціологічна група утворена у 2008 як недержавна, незалежна дослідницька організація, яка має на меті вивчення громадської думки мешканців України щодо різних аспектів економічного, політичного та культурного життя країни. Користувачами продуктів компанії є ЗМІ, політичні партії, органи влади, неурядові українські та міжнародні організації, експерти, фінансові установи та бізнес.

Соціологічна група «Рейтинг» об'єднала в один колектив фахівців з соціології, маркетингу і політології, досвід роботи яких на ринку нараховує понад 10 років. Вони ж і стали засновниками компанії. Директор Соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович раніше (2000—2007) очолював найбільший соціологічний центр у Західній Україні «Соціоінформ».

У 2010 компанія провела близько 70 досліджень, понад 50 000 особистих інтерв'ю[джерело?]. У 2010 році Соціологічна група «Рейтинг» провела три екзит-поли на місцевих виборах у Львові, Івано-Франківську та Тернополі, результати яких найточніше зійшлися (порівняно з іншими компаніями)[джерело?] з фактичними результатами волевиявлення.

Впродовж 2012 року Соціологічна група «Рейтинг» не передбачала проходження партії «Свобода» на виборах до Верховної Ради України[джерело?].

В 2015—2018 роках соціологічна група «Рейтинг» займається дослідженням рейтингів кандидатів на виборах Президента України в 2019 році. В грудні 2017 року проведено одне з найбільших соцопитувань — вибірка склала 30 тисяч осіб, по 1200 респондентів у кожному регіоні[1]

Напрями дослідження[ред. | ред. код]

  1. Політичні дослідження
  2. Тематичні дослідження
  3. Маркетингові дослідження
  4. Медіа-дослідження

Примітки[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]