Реклама на транспорті

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Реклама на транспорті — різновид зовнішньої реклами. Суть реклами на транспорті полягає в розміщенні зовні або всередині транспортного засобу інформації, що має спонукати переглядаючих її до певних висновків та / або дій. Реклама на транспорті має ряд переваг перед стандартними рекламоносіями: Динаміка — Ваша реклама постійно перебуває в русі, по суті, сама їде до потенційного клієнта.

Вибірковість — Ви самі визначаєте маршрут експонування, виходячи з цілей рекламної кампанії.

Масовість — кількість тих людей, що побачили Вашу рекламу в рази перевищує кількість побачивших рекламу на стаціонарному носії.

Позитивність — на відміну від телевізійної та радіореклами не викликає роздратування у потенційних клієнтів.

Креативність — автомобіль це не стандартна площина, наприклад, 3х6. Автомобіль — це площина, що дає дизайнерам можливість втілити найяскравіші креативні ідеї використовуючи всі геометричні нюанси рекламоносія.

Існує декілька типів реклами на транспорті:

  • Реклама на громадському транспорті
  • Реклама на корпоративному транспорті
  • Реклама на власному авто

Реклама на громадському транспорті[ред. | ред. код]

Реклама на громадському транспорті. Проект РВК «Ріара»

Розміщення реклами на бортах громадському транспорту має головну перевагу — це мобільність та, відповідно, можливість широкого кола аудиторії користувачів.

Рухоме рекламне зображення привертає більше уваги потенційних покупців товарів та послуг, ніж зображення, що розміщене стаціонарно. Крім цього, грамотно розпланована адресна програма дозволяє за допомогою невеликої кількості транспортних засобів ефективно провести рекламну компанію, захопив при цьому більшість районів та магістралей.

Реклама на корпоративному транспорті[ред. | ред. код]

Реклама на корпоративному транспорті. Проект РВК «Ріара»

Реклама на автомобілях привертає увагу потенційних клієнтів на зовнішній території за максимально короткий період. Брендування машин збільшує довіру до фірми та підвищує авторитет в очах клієнтів. Стильно оформлений фірмовий транспорт запам'ятовується та дозволяє формувати позитивний образ фірми та продукції. Реклама на корпоративному транспорті — це можливість виділитись серед конкурентів.

Одна з основних переваг реклами на корпоративному транспорті — відсутність арендної плати.

Реклама на власному авто/оформлення авто[ред. | ред. код]

Розміщення реклами на власному авто має всі переваги реклами на корпоративному авто: відсутність плати за оренду, відсутність потреби в дозволі на розміщення реклами.

Технології, що використовуються для виробництва рекламного продукту, дозволяють також здійснювати оформлення авто, придаючи останньому ексклюзивність.

Друкована продукція, яка призначена для демонстрації реклами на транспортних засобах, в обов'язковому порядку ламінується. Ламінація — це стабільність кольору зображення на весь період реклами.

Інноваційні види реклами в транспорті[ред. | ред. код]

  • Реклама на сидіннях маршруток
  • Баннерні розтяжки

Реклама на сидіннях маршруток[ред. | ред. код]

Сюжет розташований на рівні очей, що за законами реклами є найкращим розташуванням. Час контакту становить від 5 до 50 хвилин. Під час руху пасажир знаходиться в стані інформаційного голоду.

Реклама на сидіннях маршруток, проект РА «Trans City»

Банерні розтяжки[ред. | ред. код]

Зазвичай банерні розтяжки розташовані біля водія у салоні. Їхньою перевагою є великий розмір — 20 см на 80 см (в кілька разів перевищує розмір звичайних наклейок). Також, поширеним видом розміщення є міні-баннерні розтяжки, формату 20 см на 40 см.

Література[ред. | ред. код]