Республіка Македонія на літніх Олімпійських іграх 2004

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Північна Македонія на Олімпійських іграх
Прапор, що використовувався на Іграх
Код МОК:MKD
НОК:Національний олімпійський
комітет Македонії
Олімпійські ігри в Афінах
Спортсмени 10 у 5 видах спорту
Прапороносець Благоя Георгієвські
Медалі Золото
0
Срібло
0
Бронза
0
Всього
0
Участь у літніх Олімпійських іграх
199620002004200820122016
Участь у зимових Олімпійських іграх
199820022006201020142018
Див. також

Македонія на літніх Олімпійських іграх 2004 в Афінах була представлена десятьма спортсменами (7 чоловіками і 3 жінками) у чотирнадцяти дисциплінах п'яти видів спорту: легка атлетика, веслування на байдарках і каное, боротьба, стрільба та плавання. Прапороносцем на церемонії відкриття був колишній баскетболіст, срібний призер Олімпійських ігор 1976 року Благоя Георгієвські.

Республіка Македонія втреттє взяла участь у літніх Олімпійських іграх. Жодної медалі македонські олімпійці не завоювали.

Спортсмени[ред. | ред. код]

Вид спорту Чоловіки Жінки Всього
Боротьба 2 0 2
Веслування на байдарках і каное 1 0 1
Легка атлетика 1 1 2
Плавання 3 1 4
Стрільба 0 1 1
Усього 7 3 10

Боротьба[ред. | ред. код]

Вільна боротьба
Спортсмен Дисципліна 1/32 1/16 Чвертьфінал Півфінал Втішний раунд 1 Втішний раунд 2 Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Шихамір Османов до 74 кг, чоловіки прапор, що використовується країною на Іграх Николай Пасларь (BUL)
L 1–3 PP
прапор, що використовується країною на Іграх Крістіан Бжозовський (POL)
L 0–3 PO
3 не пройшов 17
Магомед Ібрагімов до 84 кг, чоловіки прапор, що використовується країною на Іграх Мун Ий Дже (KOR)
L 0–3 PO
прапор, що використовується країною на Іграх Мирослав Гочев (BUL)
L 1–3 PP
3 не пройшов 19

Веслування на байдарках і каное[ред. | ред. код]

Слалом[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Півфінал Фінал
Спуск 1 Місце Спуск 2 Місце Разом Місце Час Місце Час Місце Разом Місце
Лазар Поповскі слалом, каное-одиночки, чоловіки 96.92 8 96.14 6 193.06 6 Q 100.80 16 не пройшов

Легка атлетика[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Кваліфікація/
гіт
Чвертьфінал Півфінал Фінал
Результат Місце Результат Місце Результат Місце Результат Місце
Ванчо Стоянов 800 м, чоловіки 1:49.02 7 Н/Д не пройшов
Александра Войневська 100 м, жінки 12.15 6 не пройшла

Плавання[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Гіт Півфінал Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Зоран Лазаревскі 200 м батерфляєм, чоловіки 2:02.26 27 не пройшов
Александар Маленко 200 м вільним стилем, чоловіки 1:53.00 35 не пройшов
Александар Миладиновскі 100 м батерфляєм, чоловіки 55.71 45 не пройшов
200 м комплексним плаванням, чоловіки 2:07.39 38 не пройшов
Весна Стояновска 200 м вільним стилем, жінки 2:04.64 34 не пройшла
400 м вільним стилем, жінки 4:19.39 27 Н/Д не пройшла
200 м батерфляєм, жінки 2:16.51 26 не пройшла

Стрільба[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Бали Місце Бали Місце
Дівна Пешич пневматична гвинтівка, 10 м, жінки 368 44 не пройшов
гвинтівка з трьох положень, 50 м, жінки 555 32 не пройшов

Посилання[ред. | ред. код]