Розлучені навесні

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Розлучені навесні
англ. Absent in the Spring
Жанр Психологічний роман
Автор Агата Крісті
Мова англійська
Опубліковано серпень 1944
Видавництво William Collins, Sonsd
Попередній твір Година нуль
Наступний твір Смерть приходить наприкінці

«Розлучені навесні» (англ. Absent in the Spring) - романтичний роман англійської письменниці Агати Крісті, написаний під псевдонімом Мері Вестмакотт. Вперше опублікований у Великій Британії видавництвом William Collins & Sons у серпні 1944 року, і у США видавництвом «Farrar & Rinehart» пізніше у цьому ж році.

Історія[ред. | ред. код]

Глянцевий любовний роман підписано таємничим ім'ям Мері Вестмакотт. Він викликав жваві дискусії. В цьому романі зображені яскраві сторони людської природи, її тонкі емоційні ставки, драми, яка передували відносинам.

Це один з шести великих романів, який Агати Крісті написала під назвою Мері Вестмакотт. Він написаний в найкращих традиціях англійської прози такого роду.

Сюжет[ред. | ред. код]

Повертаючись додому після відвідування дочки в Іраку, Джоан раптом виявляє, що вона відчуває себе самотньою і тісно у віддаленому будинку. Ця раптова самотність змушує Джоан, намалювати лінію, і в перший раз у житті стикнутися з правдою про себе. Повертаючись до думки про минулі роки, Джоан, згадує болючий досвід. Вивчення подій, які вже сталися, відносини з людьми і процесами, і вона почуває себе зовсім смутно...

Посилання[ред. | ред. код]