Ройко Лариса Леонідівна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ройко Лариса Леонідівна
Народився 24 лютого 1972 року
Суськ (Луцький район)
Місце проживання Луцьк
Країна Україна Україна
Національність українка
Alma mater ВНУ імені Лесі Українки
Заклад Волинський національний університет імені Лесі Українки
Ступінь Кандидат педагогічних наук

Ройко Лариса Леонідівна (нар. 24 лютого 1972 р. в селі Суськ Луцького району Волинської області) — кандидат педагогічних наук, доцент кафедри загальної математики та методики навчання інформатики[1] Волинського національного університету імені Лесі Українки[2].

Освіта[ред. | ред. код]

1994 р. закінчила Волинський державний університет імені Лесі Українки, спеціальність за дипломом — вчитель математики та інформатики середньої школи

1999 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Інституту педагогіки АПН України (Національна академія педагогічних наук України) захистила кандидатську дисертацію на тему «Активізація пізнавальної діяльності слухачів підготовчого відділення, зорієнтованих на здобуття педагогічної професії» на здобуття вченого ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.01 — теорія та історія педагогіки (м. Київ)

Із життєпису[ред. | ред. код]

2011 р. описала напрямки волонтерської діяльності первинної ветеранської організації Озерської сільської ради Ківерцівського району Волинської області на території сіл Озеро та Гайове.

2019 р. згадується в часописі: Літопис Волині як краєзнавець Ківерцівщини (Ройко Л. Л., Ройко Л. П. Дорогами бойових і трудових звитяг: Історико-документальні нариси. Луцьк: Надстир'я. 2011. 210 с.[3]). У книзі спираючись на

документальні джерела, спогади ветеранів та очевидців багатьох подій воєнних і повоєнних літ, у простій і лаконічній формі автори розповідають про фронтові дороги й подальші долі учасників Другої світової війни — жителів сіл Озеро та Гайове.

2016 р. стажування у Wyźsza Szkoŧa Przedsiębiorrczości i  Administracji[4] (Польща).

2016—2019 рр. — голова секції «Сучасний погляд на природничо-математичні науки» Міжнародної студентської наукової конференції «Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки», Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж технологій бізнесу та права» ВНУ імені Лесі Українки.

2020 р. внесена до біографічного довідника: Волинська наукова педагогічна школа за ред. Косинської О. А., як науковець, що займається формуванням математичної компетентності у професійній підготовці студентів нематематичних спеціальностей.

2011—2021 рр. — робота у складі організаційного комітету Міжнародної науково-практичної конференції «Математика. Інформаційні технології. Освіта»[5].

2021 р. — членкиня громадської організації «Міжнародна фундація науковців та освітян»[6].

Наукові інтереси[ред. | ред. код]

Наукова діяльність пов'язана з теорією та методикою професійної освіти; застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні дисциплін математичного циклу у вищих навчальних закладах; технологіями дистанційного навчання у закладах загальної середньої та вищої освіти

Примітки[ред. | ред. код]