Ром

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Ром (англ. rum) — міцний алкогольний напій з витриманого спирту, є продуктом бродіння та перегону соку цукрової тростини. Ром за технологією витримують в діжках. В процесі витримки в спирт переходять ароматичні, фарбувальні і дубильні речовини. Ром набуває коричневого кольору із золотавим відтінком і дещо пекучий смак, стає прозорим без мулу та осаду. Вміст спирту 45-80%.

Вперше ром почали виготовляти в XVII столітті на острові Барбадос. До середини XIX століття, ром був звичайним латиноамериканським самогоном: міцний напій з різким смаком, приготувати який міг навіть незаможний селянин. Напій матросів і соціальних «низів». Іспанець Факундо Бакарді, що на початку 60-х років XIX століття оселився на Кубі, спробував вивести елітний сорт рому, який був би до смаку аристократам. Легкий ром представлений кубинськими сортами, середній — мексиканськими та пуерто-ріканськими, важкий — ямайськими. Ром чудово поєднується з усіма соками, найкраще — з лимонним, а також з кокосовим молоком, сиропом Grenadine, блакитним лікером Curacao та багатьма іншими продуктами. Світлий ром використовується як основа для популярного кубинського коктейлю мохіто. Темний ром може вживатись гарячим, в складі грогів, в яких його змішують з цукром, лимонним соком, корицею та гарячою водою. Ром, який пройшов довгу витримку в дубових діжках, п'ють в чистому вигляді.

Сорти рому[ред.ред. код]

  • Світлий ром (білий) - у цілому, світлий ром має слабо виражений смак, крім притаманної рому солодкості, тому відповідно використовується в якості основи для коктейлів. Світлий ром іноді фільтрують після витримки, щоб прибрати якесь забарвлення.
  • Золотий - також називають бурштиновим, він має більше смаку, ніж білий ром, колір залежить від бочки, в якій дозріває.
  • Темний - також відомий як чорний, має сильний смак і аромат, також використовується в приготуванні їжі. Походить з таких регіонів як Ямайка, Гаїті, а також Східної Америки, Нікарагуа і Гватемали.
  • Ароматизований ром: деякі виробники стали продавати ром з добавками ароматів фруктів, таких як манго, апельсин, лимон, кокос. Такий ром часто змішують з тропічними напоями такого ж смаку, міцність яких становить менше 40%.
  • Overproof- гострий на смак, з вмістом спирту 40%, як правило, має 60%, але може мати вище, ніж 80% вмісту спирту.

Посилання[ред.ред. код]

Алкоголь Це незавершена стаття про алкогольні напої.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.