Ронон Декс

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Ронон Декс (якого грає актор Джейсон Момоа) — вигаданий персонаж у науково-фантастичному телевізійному серіалі Зоряна брама: Атлантида. Він з'являється у серіалі під час другого сезону і замінює у команді лейтенанта Форда після його втечі з міста.

Він є сатедянином з галактики Пегас, який був Бігуном від рейфів останні сім років. До його взяття в полон рейфами, Ронон був членом військових сил Сатеди зі званням фахівця. Він вперше зустрівся з землянами у 2005 коли він взяв у полон підполковника Джона Шеппарда і Тейлу Еммаган. Він запропонував їм угоду: якщо доктор Беккет зможе вилучити з його спини маяк встановлений рейфами, то він допоможе їм зловити лейтенанта Форда.

Доктору Беккетту вдалося витягти пристрій, але напад рейфів не дав команді зловити Форда. Ронон потім повернувся з землянами у Атлантіс. Коли земляни послали робота-аналізатора на його планету, то Ронон дізнався що його цивілізація була знищена. Після чого, він вирішив залишитися в Атлантиді і допомогти атлантійцям у боротьбі з рейфами.

Посилання[ред.ред. код]


Наукова фантастика Це незавершена стаття про наукову фантастику.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.