Російські залізниці

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

ВАТ «Російські залізниці» (рос. ОАО «Российские железные дороги») — оператор інфраструктури російської мережі залізниць, одна з найбільших у світі транспортних компаній.

ВАТ «РЗ» було створене 1 жовтня 2003 року, функціонально замінивши Міністерство шляхів сполучення (рос. МПС). РЗ отримало 987 підприємств (95% за вартістю активів відомства) з 2046, що складали систему МПС.

Єдиним акціонером ВАТ «РЗ» є Російська Федерація. Від імені Російської Федерації повноваження акціонера здійснює уряд Російської Федерації.

Президент ВАТ «Російські залізниці» — Володимир Якунін.

Статутний капітал ВАТ «РЗ» сформований засновником шляхом внесення до нього майна і майнових комплексів організацій федерального залізничного транспорту. За станом на 01.01.2008 р. статутний капітал ВАТ «РЗ» становить 1 541 697 819 000 рублів. Статутний капітал Товариства сформований з 1 541 697 819 звичайних іменних акції в бездокументній формі номінальною вартістю кожній 1000 рублів.

Корпоративна структура включає філіали і представництва компанії, дочірні і залежні товариства (за даними на січень 2008 року ВАТ «РЗ» створило більше 133 дочірніх і залежних товариств). Представництва компанії працюють в Північній Кореї (м. Пхеньян), Китаї (м. Пекін), Польщі (м. Варшава), Чехії (м. Прага), Фінляндії (м. Гельсінкі), Німеччині (м. Берлін), Угорщині (м. Будапешт), Естонії (м. Таллінн).

ВАТ «РЗ» є стовідсотковим акціонером телекомунікаційної компанії «Транстелеком», створеної для власних потреб «Російських залізниць».

Також ВАТ «РЗ» належать компанії «Трансконтейнер» — найбільший оператор контейнерних перевезень Росії і «Трансінформ», що займається постачаннями комп'ютерної техніки. Крім того, «Російські залізниці» є власником страхової компанії «ЖАСО» і ВАТ «Перша вантажна компанія» (ВАТ «Первая грузовая компания»), а також володіють 74,995% акцій Транскредитбанка.

Основні напрями комерційній діяльності компанії — вантажні і пасажирські перевезення. ВАТ «РЗ» володіє 99% залізничних магістралей в Росії загальною протяжністю 85 500 км. (виняток становлять ряд залізниць, керованих приватними компаніями, наприклад, Норильська залізниця і інші), станціями і вокзалами, депо і диспетчерськими системами. Також компанії належить близько 20 тисяч локомотивів (близько 90% всього локомотивного парку), більш ніж 600 тисяч вантажних і пасажирських вагонів. Пасажирські локомотиви складають близько 12%. Частина пасажирських перевезень по мережі ВАТ «РЗ», зокрема, за напрямом МоскваСанкт-Петербург, виконується приватними поїздами.

На початку 2008 року ВАТ «РЗ» виграло тендер на крупний контракт за кордоном — будівництво ділянки залізниці Північ — Південь в Саудівській Аравії. Протяжність ділянки — 520 км, вартість контракту — $800 млн.

Структура[ред.ред. код]

Виробничо-економічні показники за 2007 рік[ред.ред. код]

  • Вантаження — 1,34 млрд тонн (+ 2,5%, або на 32 млн тонн більше до 2006 року). Вантажообіг зріс на 7,1% в порівнянні з 2006 роком і склав 2293,4 млрд ткм.
  • У дальньому і приміському сполученні перевезено 1,3 млрд чоловік. Пасажирооборот склав 174 млрд пасс·км.
  • Чистий прибуток склав близько 78,7 млрд рублів (попередні дані).
  • Річний обсяг інвестицій збільшений більш ніж в півтора рази (в порівнянні з 2006 роком) і перевищив 259 млрд рублів (а з урахуванням лізингу — 288 млрд рублів).

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]