Рулет (випічка)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Не слід плутати з м'ясним рулетом.

Рулет
HK Food Swiss Roll Saint Honore Cake.JPG
Тип випічка
Походження країни Європи
Необхідні компоненти Бісквіт, солодка начинка.
Зазвичай використовувані компоненти Цукрова пудра, глазур.

Кондитерський рулет (англ. jelly roll — «рулет з варенням», або англ. Swiss roll — «швейцарський рулет», фр. roulé — «рулет») — різновид бісквітного тістечка. У загальному випадку, тонкий бісквіт з яєць, борошна та цукру випікають, намазують кремом або джемом, згортають і подають на стіл цілим, або порційними скибочками.

Рулет, як вважається, походить з центральної Європи, ймовірно з Австрії (не з Швейцарії, як можна було б подумати). Назва «swiss roll» закріпилося в англійських кулінарних книгах у 1870-х роках, тоді ж страва остаточно увійшла в англійську кухню.

Рулети можуть бути покриті шоколадною глазур'ю або посипані цукровою пудрою. Різноманітність начинок, крім уже згаданих, включає в себе шматочки свіжих фруктів та ягід, дульсе-де-лече, згущене молоко, збиті вершки, шоколад, варення тощо. Також рулет може бути декорований шматочками фруктів, ягід або кремом зверху.

У наш час кондитерський рулет є повсюдно поширеною стравою, різні види якого можна придбати в кафе і супермаркетах більшості країн.

Кулінарними суперниками рулету є слов'янський маківник (рулет з маком), німецький і австрійський штрудель, французьке різдвяне поліно.

Галерея[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]