Рівень (броварня)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ТОВ «Рівень ЛТД» (АТВТ "Рівненський пивзавод", ВАТ "Рівень",ПрАТ "Рівень")
Riven logo.gif
Логотип ТОВ «Рівень ЛТД»
Місцезнаходження Рівне, Україна Україна
Рік заснування 1849
Виробнича потужність 820 тис.дал. (2007)
Гасло "Знане і шановане від року 1849"
Інтернет-адреса www.riven.com.ua
Адреса вул. Коперніка, 9,
м.Рівне,
Україна, 33000


ТОВ «Рівень ЛТД» — підприємство харчової промисловості України, зайняте у галузі броварництва та реалізації пива. Розташоване у місті Рівному. Збут продукції орієнтований здебільшого на ринок Рівненської , Волинської Львівської, Івано-Франківської, Київської областей та інших регіонів України.

Історія[ред. | ред. код]

Рівненська броварня «Рівень»

ТОВ «Рівень ЛТД» веде свою історію від 1849 року — року першої відомої письмової згадки про наявність у Рівному пивоварного виробництва. Подальший розквіт виробництва пива у Рівному пов'язується з діяльністю чеських переселенців, які активно імігрували до Російської імперії протягом 1860-х років і наприкінці десятиріччя з'явилися й на теренах Рівненського повіту Волинської губернії.

Розширення промислового виробництва пива у Рівному пов'язують з відкриттям у 1900 році виробничих потужностей "Парового пивоваренного завода «Бергшлоссъ»", які задовольняли потреби міста та прилеглих містечок як за російської влади, так й згодом, за часів Другої Польської республіки.

Завод «Бергшлоссъ» було націоналізовано радянською владою протягом перших місяців після входження до Рівного радянських військ у вересні 1939 року. Згодом підприємство продовжувало випуск пива протягом німецької окупації 1941-44 років. Після повернення радянської влади на територію України Рівненський пивзавод працював як складова частина Рівненського пивоб'єднання Мінхарчопрому УРСР.

Підприємство було приватизоване зі створенням відкритого акціонерного товариства у 1990-х.

Асортимент продукції[ред. | ред. код]

Пляшка пива «Бергшлосс».
Зразки асоритиментного ряду броварні.
  • «Богемське» — Густина 12 %. Алк.об. 4,5 %.
  • «Празьке» — Густина 12 %. Алк.об. 4,3 %.
  • «Бергшлосс» — Густина 14,5 %. Алк.об. 6,5 %.
  • «Бергшлосс Чорний» — Густина 13 %. Алк.об. 5,0 %.
  • «Жигулівське» — Густина 11 %. Алк.об. 4,0 %.

Усі сорти пива ТОВ «Рівень ЛТД є «живими» (непастеризованими) та мають обмежений термін придатности — 30 діб.

Нагороди[ред. | ред. код]

Висока якість пива ВАТ «Рівень» багаторазово відзначалася медалями щорічних Міжнародних професійних конкурсів пива, безалкогольних, слабоградусних напоїв та мінеральних вод «Свято пива» (м. Київ).

Підприємство — переможець відкритого рейтингу популярності «Гордість міста» Виконавчого комітету Рівненської міської ради в номінації «Найкраща торгова марка».

Посилання[ред. | ред. код]