Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі
ДНЗ "РІВНЕНСЬКЕ ВПУ РС І ТОРГІВЛІ"
Акредитація: II рівня
Директор Рудик Віктор Леонідович
Веб-сайт: rtpl.com.ua
Адреса: 33027, м. Рівне, Д.Галицького 13

Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі — заклад професійно-технічної освіти м. Рівного (раніше — «Рівненський торгово-професійний ліцей»).

Історична довідка про навчальний заклад[ред. | ред. код]

Рівненський торгово-професійний ліцей реорганізований в жовтні 2002 року з професійно-технічного училища № 9 м. Рівне та є його правонаступником (наказ Міністерства освіти і науки України від 01.10.2002 р., № 535).Базою для ПТУ-9 м. Рівне було середнє професійно-технічне училище № 9 м. Рівне, яке було створене в квітні 1985 року (наказ Держкомітету УРСР по ПТО від 08.04.1985 р. № 74), як радіотехнічне училище. В червні 1997 року СПТУ-9 м. Рівне було об'єднане з ПТУ № 15 м. Рівне, внаслідок цієї реорганізації виникло ПТУ № 9 м. Рівне (наказ Міністерства освіти України від 04.06.1997 р. № 191). ПТУ № 15 м. Рівне було створене в 1944 році постановою Раднаркому УРСР № 459 як торгово-кулінарна школа. Наказом по обласному управлінню торгівлі № 246 від 05.09.1966 р. торгово-кулінарна школа була перейменована на професійне торгово-кулінарне училище. В 1981 р. професійне торгово-кулінарне училище наказом Міністерства торгівлі УРСР (наказ № 98 від 22.07.1981 р.) було перейменоване в Рівненське професійно-технічне училище управління торгівлі виконкому Рівненської обласної Ради народних депутатів. З 28.08.1986 р. училище з відомства Міністерства торгівлі було передано в відомство Державного комітету професіно-технічної освіти і було перейменоване в ПТУ № 15 м. Рівне.

Проектна потужність ліцею — 720 учнів. Основні напрями діяльності Рівненського торгово-професійного ліцею та їх повноваження визначаються законом України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», Положенням про професійно-технічний навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.98р. № 1240, Тимчасовим положенням про професійний ліцей, Статутом та колективним договором між адміністрацією Рівненського-професійного ліцею та профспілковим комітетом. Професійний ліцей здійснює підготовку робітників високого рівня кваліфікації з числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів на основі повної загальної середньої освіти. Ліцей також здійснює підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працюючих робітників і незайнятого населення за направленнями обласного центру зайнятості. На протязі останніх п'яти років ліцей отримав ліцензії по семи спеціальностях і по кожній з них забезпечує набір учнів.

Умови вступу[ред. | ред. код]

Ліцей готує спеціалістів за такими професіями
  1. Бармен, офіціант, буфетник — термін навчання 1,5 року.
  2. Кухар, кондитер — термін навчання 2 роки.
  3. Пекар, мармеладник-пастильник, цукерник — термін навчання 1,5 року.
  4. Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів — термін навчання 1,5 року.
  5. Секретар керівника, оператор комп'ютерного набору — термін навчання 1 рік

Для підготовки спеціалістів створена навчально-методична та матеріально-технічна база. Професійна підготовка проводиться на сучаному рівні згідно вимог педагогічної науки та основ сучасних технологій. До послуг учнів 17 навчальних кабінетів, радіомонтажна та радіоремонтна майстерні, лабораторії кулінарії та кондитерського виробництва, навчальний бар для офіціантів і барменів, обладнаний самою сучасною електронно-обчислювального технікою кабінет інформаційних технологій, спортивний комплекс, актовий зал, гуртожиток.

Посилання[ред. | ред. код]