Сайт Верховної Ради України

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Офіційний портал Верховної Ради України
Rada gov ua screenshot.jpg
URL http://rada.gov.ua/
Комерційний Ні
Мови українська, російська, англійська
Власник Верховна Рада України
Започатковано 1994 р.
Стан в безперервному процесі роботи (perpetual work-in-progress)

Сайт (офіційний портал) Верховної Ради України — офіційна інтернет-сторінка єдиного законодавчого органу України — Верховної Ради України. Розробляється з 1994 року.

Згідно Положення про Веб-сайт Верховної Ради України у глобальній інформаційній мережі Інтернет,[1] веб-сайт Верховної Ради України є офіційним джерелом інформації Верховної Ради України, який утворюється для висвітлення діяльності Верховної Ради України, її органів та Апарату, взаємообміну інформацією з органами державної влади України та органами місцевого самоврядування з питань, пов'язаних з діяльністю Верховної Ради України, інформаційної взаємодії з урядовими і неурядовими організаціями країн світового співтовариства, громадськістю.

Програмно-технічна підтримка сайту — Управління комп'ютеризованих систем Верховної Ради України. Інформаційна підтримка — Інформаційне управління, Прес-служба Апарату Верховної Ради України.

Дзеркало — iportal.rada.gov.ua.

Сайт є потужним джерелом офіційної інформації в Україні: законодавства, законопроектів, адміністративно-територіального устрою та ін.

Усі зареєстровані законопроекти, проекти інших актів та супровідні документи вводяться Апаратом Верховної Ради до бази даних законопроектів електронної комп'ютерної мережі веб-сайту Верховної Ради[2].

Згідно з п. 3 Положення, інформація, розміщена на сайті Верховної Ради України, включає:

Занесення інформації на сайт віднесено до обов'язків Апарату Верховної Ради України[3].

Див. також[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]