Soredemo Sekai wa Utsukushii

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Soredemo Sekai wa Utsukushii
Моя обкладинка.png
尽管如此世界依然美丽
І все ж таки світ прекрасний
Жанр сьодзьо, романтика, пригоди, фентезі
Манґа
Автор Дай Сіна
Видавець Hana to Yume
Період випуску березень 2009 — дотепер
Кількість томів 15 томів
Аніме-серіал
Режисер Хадзіме Камегакі
Студія Studio Pierrot
Період показу 6 квітня 2014 — 29 червня 2014
Кількість серій 12

Soredemo Sekai wa Utsukushii (яп. それでも世界は美しい [Соредемо секаі ва утскусі], укр. «І все ж таки світ прекрасний») — японський манґа- та аніме-серіал, автор котрої Дай Сіна. Режисером є Хадзіме Камегакі.

Описання[ред. | ред. код]

У Сонячному Королівстві, сонце є частиною повсякденного життя громадян, у той час як про дощ, вони ніколи навіть не чули. Проте, в далекій країні під назвою Герцогство Дощу, погода інакша, і кожен має силу створювати дощ своїм голосом. Лівій Перший підкорив весь світ і розширив вплив Сонячного Королівства всього лише за три коротких роки зі своєї коронації. Дізнавшись про силу створювати дощ, Лівій вирішує одружитись на Нікі Ремерсь'єр, одній з принцес Герцогства Дощу. У цей час, поза межами Сонячного Королівства, ходять чутки, що Лівій є жорстоким, безжальним, і тиранічним правителем, і, коли ці чутки досягають принцесу, вона починає готувати себе до найгіршого. Але коли вона, нарешті, зустрічається зі своїм нареченим, Ніка виявляє, що він є зовсім іншою людиною, на відміну від того, що про нього кажуть.[1]

Персонажі[2][ред. | ред. код]

Головні персонажі[ред. | ред. код]

Лівіус Орвінус Іфрікія (Лівіус I) (リヴィウス・オルヴィヌス・イフリキア(リヴィウス一世))

Головний герой. В манзі Лівіусу 15 років (в аніме — 12). Юний король Сонячного Королівства, який підкорив світ всього за три роки після свого сходження на престол. Хоче одружитися на Нікі — принцесі, яка може контролювати погоду — щоб в його землях нарешті пішов дощ, так як йому набридло бачити кожен день одне тільки сонце.

 Сейю: Харука Кудо, Нобунага Сімідзакі

Ніка Ремерсь'єр (ニケ・ルメルシエ)

Головна героїня. 17 років. Четверта принцеса Королівства дощу, а також єдина, хто може викликати дощ. Крім цієї здатності, вона може бачити минуле людей і управляти вітром. Ніка — зазвичай незалежна, норовлива і впевнена в собі дівчина. Вона не з тих, хто буде мовчати, якщо її щось не влаштовує, у зв'язку з чим у Нікі часто трапляються конфлікти з Лівіусом і прислугою в замку. Також не особливо шанує королівські звичаї і вважає кращою невимушену атмосферу.

 Сейю: Рена Маеда

Другорядні персонажі[ред. | ред. код]

Амалуна Луіразель (Луна) (アマルナ・ルイラサエル (ルナ))

Принцеса Морського королівства. Страждає від нерозділеного кохання до Лівіуса, з яким знайома буквально з самого народження.

 Сейю: Юкі Мацуока

Бардвін Сесіл Іфрікія (バルドウィン・シシル・イフリキア (バルド))

Він є принцом, молодшим братом попереднього короля і дядьком Лівіуса. Він був прем'єр-міністром, коли його племінник тільки зійшов на трон. Одного разу він відмовився від цієї посади і зник, але, дізнавшись про заручини Лівіуса, незабаром повернувся.

 Сейю: Такахіро Сакурай

Лані Арістес (ラニ・アリステス)

Голова Міністерства священства і один з традиційних фіксаторів трону. Його сила в рівних умовах порівнянна силі короля. Він має право на схвалення або ж несхвалення шлюбу. Він зневажає Лівіуса через його матір, яка була наложницею батька Лівіуса, колишнього короля. Вважає, що Лівіус не повинен був стати королем і заборонити пригнічення етнічних меншин, тобто скасувати нижчий клас. Під час обряду Висвітлення він хотів перешкодити Нікі стати дружиною Лівіуса, тобто вбити її.

 Сейю: Дайсуке Намікава

Шейла (シーラ)

Покійна королева і мати Лівіуса.

 Сейю: Кейко Хан

Тетеру Ремерсь'єр (テテル・ルメルシエ)

Батько Нікі й король Королівства дощу. Хоча він і займає цей пост, вся влада знаходиться в руках бабусі Тохари. Дуже добрий і трохи неуважний.

 Сейю: Тосіхару Сакурай

Тохара (トハラ)

Бабуся Нікі, яка навчила її заклику дощу. Строга й сувора жінка. Люди королівства не тільки поважають Тохару, але й побоюються через її силу. За словами Кари, коли вона допомагала Лівіусу втекти з-під варти Герцогства Дощу, Тохара покарала і її, і всіх, хто пішов проти неї.

 Сейю: Тіса Йокояма

Нейл (ニール)

Нейл головний дворецький і вихователь Лівіуса, який часто супроводжує Лівіуса під час своїх подорожей. Він, здається, розуміють Лівіуса, і піклується про нього дуже багато. Коли приходить Ніка, то надає їй відповідну інформацію і допомагає їй вписатися в її нове життя як перспективний королеві Лівіуса.

 Сейю: Томогацу Сугіта

Іраха (イラハ)

Мати Нікі. Після народження Нікі вона захворіла й ледь могла викликати дощ. Лівіус також зазначив, що вона дуже красива, хоч і не така, як Шейла.

 Сейю: Мітіе Томідзава

Кітора (キトラ)

Двоюрідний брат Нікі, який втратив батьків в ранньому віці. Разом з нею був вихований Тохарою. Відчуває симпатію до Нікі.

 Сейю: Такаюкі Кондо, Мааса Кобаясі

Список серій[3][ред. | ред. код]

Номер серії Назва серії Дата виходу серії
1 «Сонячне Королівство»

«Hare No Taikoku» (晴れの大国)

6 квітня 2014
2 «Принцеса дощу»

«Ame No Kojo» (雨の公女)

13 квітня 2014
3 «Декларація канцлера»

«Kanpaku Sengen» (関白宣言)

20 квітня 2014
4 «Казкове кільце 1» 27 квітня 2014
5 «Казкове кільце 2» 4 травня 2014
6 «Поклич мене» 11 травня 2014
7 «Дикий вальс» 25 травня 2014
8 «Укриття від дощу»

«Amayadori» (雨 や ど り)

1 червня 2014
9 «Князівство дощу»

«Ame no Kōkoku» (雨の公国)

8 червня 2014
10 «Праведна країна»

«Tadashī kuni» (正しい国)

15 червня 2014
11 «Проїхавши повз вітер»

«Tōrisugiru kaze» (通り過ぎる風)

22 червня 2014
12 «Повернення додому»

«Kikan» (帰還)

29 червня 2014

Музика (OST)[ред. | ред. код]

Опенінг (Вступна музична композиція)

«BEAUTIFUL WORLD» автор Joanna Koike (小池ジョアンナ)

Ендінг (Завершаюча музична композиція)

«PROMISE» автор Rena Maeda (前田玲奈)

Джерела[ред. | ред. код]

  1. Soredemo Sekai wa Utsukushii (en-US). Процитовано 2017-04-30. 
  2. Soredemo Sekai wa Utsukushii / Аниме. shikimori.org. Процитовано 2017-04-30. 
  3. それでも世界は美しい. Wikipedia (ja). 2017-04-04. Процитовано 2017-04-30.