Секс-лялька

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Секс-ля́лька т, ляльками коха́ння — сексуальна іграшка, що імітує статевого партнера.Ляльки імітують жіноче або чоловіче тіло, чи навіть тіло тварини (вівця, корова).

Різновиди[ред. | ред. код]

  • Найпростіші ляльки — надувні. Зроблені вони, як правило, з вінілу. Схожість з людиною мають віддалену. У таких ляльок є штучна піхва або пеніс. Зустрічаються варіанти прозорі, з підсвічуванням, з можливістю вставки вібратора, а також у вигляді подоби тварин. Основний виробник — КНР, найкращі зразки виробляє Франція та Німеччина.
  • Якісніші ляльки зроблені з латексу. У них правдоподібні голови, як у манекенів. Їх голови та тіла виглядають правдоподібнішими, ніж у надувних, руки і ноги більше схожі на людські. Деякі моделі можуть наповнюватися теплою водою, для створення більшого ефекту подоби людського тіла. У надувних, латексних і комбінованих ляльок недоліком є мала правдоподібність і нетривкість. Часто відбуваються розриви надувних частин і проколи. Крім того, неможливі немала кількість сексуальних позицій.
  • Існують моделі, які виготовляють з силікону. Схожість з людиною у таких ляльок може бути майже ідеальною. Іноді вони зображують реальних людей. У таких ляльок є скелет, зроблений з полівінілхлориду або металу, оснащений суглобами, які згинаються. Такі ляльки можуть приймати різні пози для вчинення статевих актів. Вони набагато важчі, ніж більш дешеві надувні, їх вага може бути ідентичною з вагою людини. Крім того, поєднання металу, пластику, силіконового наповнювача та латексу призвело до надзвичайної слабкості та вразливості таких ляльок. Вони легко пошкоджуються і існують навіть «лікарні» для таких ляльок, що не призводить до естетичнішого вигляду виробу. У Японії на базі силіконових ляльок намагаються створити повноцінних андроїдів, але їх основним недоліком є надмірна вага, що не дозволяє пересуватися інакше, ніж в інвалідному візку. Така лялька коштує рівно в 2 рази дешевше повного варіанту. Основні країни виробники — США та Японія.
  • Існують ляльки виконані з різних текстильних матеріалів, так звані набивні. Подібні ерзац-коханки використовувалися ще в XV—XVIII століттях у Франції та Італії, як тренувальний об'єкт для хлопчиків з вищого суспільства. Сучасні текстильні ляльки робляться в основному з бархатистих матеріалів, за що й одержали прізвисько «Плюшевих жінок». Користуватися ними можна тільки в презервативі, важать вони набагато менше силіконових, що створює певну зручність користування. Випускаються набивні ляльки з ПВХ-„шкірою“, але вони ще менш правдоподібні, ніж текстильні. Країни-виробники — США, Японія і Німеччина.
  • CybOrgasMatrix-ляльки використовують інноваційний матеріал, дуже еластичний гель. Такі екземпляри переважають силіконові в реалізмі, еластичності та довговічності. Додаткові можливості включають двигун у районі таза та аудіо можливості (за допомогою бездротових навушників).

Посилання[ред. | ред. код]

Вікісховище має мультимедійні дані за темою: Секс-лялька