Сенчина Людмила Петрівна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Людмила Петрівна Сенчина
Основна інформація
Дата народження 13 грудня 1950(1950-12-13) (67 років)
Місце народження Кудрявці, Братський район, Миколаївська область
Роки активності 1970
Країна Україна, Росія
Професія Співачка, актриса
Співацький голос Сопрано
Жанри естрада
Нагороди Заслужена артистка Росії
ludmilasenchina.ru

Се́нчина Людми́ла Петрі́вна (нар. 13 грудня 1950, Кудрявці (тепер село Кудрявське), Братський район, Миколаївська область, УРСР)  — радянська і російська співачка, сопрано, Заслужена артистка Росії (2002). Мати Сара Олексіївна працювала вчителькою, батько був культосвітнім працівником. За словами самої Людмили Петрівни при реєстрації батько сам вказав дату 13 січня 1948 року.

Коли Людмилі минуло 10 років, її батька запросили на роботу в Кривий Ріг, де Людмила опанувала російську мову. По завершенню середньої школи № 95, Людмила поїхала до Ленінграду (тепер Санкт-Петербург). У 1966 році Сенчина вступила на навчання в музичне училище імені Римського-Корсакова при Ленінградській консерваторії. Після закінчення училища в 1970 році, почала працювати в Театрі музичної комедії. У 1975 році пішла з театру, щоб стати солісткою естрадного оркестру, де працювала понад 3 роки. Була одружена тричі.

Сенчина здобула славу завдяки пісні «Попелюшка» («Золушка»), яку вона виконала на «Блакитному вогнику» 1970 року. Популярний також романс «Белой акации гроздья душистые» («Білої акації ґрона духмяні») у її виконанні.

Громадська діяльність[ред.ред. код]

У березні 2014 року підписала листа на підтримку політики президента Росії Володимира Путіна щодо російської військової інтервенції в Україну.[1]

Фільмографія[ред.ред. код]

Сім'я[ред.ред. код]

Була заміжня тричі.

  • Перший чоловік — соліст Ленінградської оперети В'ячеслав Тімошин
  • син В'ячеслав Тімошин, проживає в Америці
  • Другий чоловік — Стас Намін
  • Третій чоловік — продюсер Володимир Андрєєв

Див. також[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]