Сини Американської революції

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Філадельфійський національний підрозділ САР на церемонії, присвяченій Дню народження Джорджа Вашингтона, на могилі невідомого солдата у Вашингтон-сквері Філадельфія

Національне товариство Синів Американської Революції (англ. National Society of the Sons of the American Revolution, САР) — патріотична організація зі штаб-квартирою у Луїсвілі, США. Є некомерційним об'єднанням, що пропагандує «підтримку й розширення засад свободи Америки, визнання істинного патріотизму, повагу до національних символів і значення американського громадянства».

Першу організацію нащадків патріотичної війни було започатковано у Сан-Франциско у 1876 році. Біля витоків САР стояла група, що зібралась на святкування сторіччя Декларації незалежності США.

Членство[ред.ред. код]

Шлях до САР було відкрито будь-якій повнолітній особі з «гарною репутацією», яка могла довести свої родинні зв'язки з людиною, яка брала активну участь у боротьбі за незалежність США. [1]

Нині кількість членів організації становить близько 28 000 чоловік у понад 500 регіональних підрозділах у 50 штатах США, а також місцевих осередках в Канаді, Мексиці, Франції, Німеччині, Швейцарії та Великій Британії. З моменту заснування САР членами цієї організації були понад 175 000 чоловік.

Найвідоміші члени[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

  1. The National Society of the Sons of the American Revolution Official Handbook. September 2010. с. 1. Процитовано 2012-02-08. 
  2. Political Graveyard. Архів оригіналу за 2013-07-21. 
  3. а б в г д е ж и к л м н п р с т The California Compatriot (PDF). California Society SAR. Spring 2007. с. 23. Процитовано 2012-02-08. 
  4. Stony Point Battle Chapter Sons of the American Revolution. Архів оригіналу за 2013-07-21. 
  5. Short History of the Sons of the American Revolution
  6. Ulysses S. Grant was a member of the Sons of Revolutionary Sires, which was later incorporated into the Sons of the American Revolution. Presidents who are SAR members (California SAR)
  7. SAR Handbook, VIII, pg 6. service medal