Сини Свободи

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Sons of Liberty Broadside, 1765.jpg

«Сини Свободи» (англ. Sons of Liberty) — політична група, що складалася з американських патріотів, які боролися за самовизначення північноамериканських колоній. Група була створена для захисту прав колоністів від узурпації британського уряду після 1766 року. Вони є найвідомішими через участь у Бостонському чаюванні 1773 року, що призвело до Неприпустимих актів (інтенсивний розгін від британського уряду) і боротьбі з мобілізації патріотів, які безпосередньо призвели до американської революції в 1775 році.

Історія[ред.ред. код]

Після перемоги над Францією в франко-індіанській війні, британський уряд прагнув платити за забезпечення 10 000 солдатів і офіцерів в колоніях, і передбачається, що колоністи внесуть свій вклад. Він ввів ряд податків, і, коли американці відмовилися платити на аргумент «ніякого оподаткування без представництва» (там не було колоніальних представників в парламенті), парламент наполіг на своєму праві керувати колоніями. Найбільш обурення викликав податок т.з. Закон Акт про гербовий збір 1765 р., що викликало бурю опозиції шляхом прийняття законодавчих рішень (починаючи з Вірджинії), публічні демонстрації (починаючи в штаті Массачусетс), погроз, і іноді шкідливі втрати.

Враження 1846 р. художника з Бостонське чаювання

Організація розширювалася з місяця в місяць, після проведення незалежної починається в декількох різних колоній. Серпня 1765 р. зазначається підстава групи в Бостоні. Станом на 6 листопада було створено комітет в Нью-Йорку, щоб відповідати іншим колоніям. У грудні було сформовано альянс між групами в Нью-Йорку і Коннектікуті. Січень свідчили про заочний зв'язку між Бостоном і Нью-Йорку, а в березні, провидіння з ініціативи зв'язку з Нью-Йорк, Нью-Гемпшир, і Ньюпорт, Род-Айленд. Березня також відзначений появою Сини Свободи організацій в Нью-Джерсі, Меріленд, і Норфолк, штат Вірджинія, і місцевий групою, створеною в Північній Кароліні було залучення інтересу в Південної Кароліни і Джорджії.

Лідери Синів Свободи сповістив в основному з середнього класу, ремісників, торговців, юристів і місцевих політиків. Семюел Адамс і його двоюрідний брат Джон не були членами Синів Свободи. Проте були члени Сини Свободи, які мали впливовою силою з такими людьми, як Бенджамін Едес, принтер, і Джон Гілл «Бостонського Ґазет». Вони справили безперервний потік новин та думок. " Самуель Адамс був підключений до «Boston Ґазет» і опублікував багато статей Під псевдонімом. Це означає, що Семюел Адамс, ймовірно, був участі в організації за допомогою листа, поділяє думку, і асоціації з видними членами. Хоча вони говорили проти дій британського уряду, вони як і раніше стверджував, бути лояльними до корони. Їх первинна мета полягала в забезпеченні їх прав, англійців. Протягом Закон Акт про гербовий збір криза, Сини Свободи сповідували продовжував вірність цареві, бо вони стверджували, «фундаментальне довіру» в надії, що парламент буде робити правильні речі, і скасувати податок[1].

Щоб додати вагу до своєї справи, Сини Свободи знав, що вони необхідні, щоб звернутися до мас, які становили нижчі класи. Кілька членів Сини Свободи були принтерів / видавців і розподілених статті про мітинги і демонстрації Сини Свободи проводяться, а також про основні політичних переконань групи і чого вони хочуть досягти. Вони пов'язані в пресі основні події боротьби проти нових актів сприяння їх причину і паплюжити місцевих співробітників британського уряду. Посадовими особами, виявлення Сини Свободи як частина «Закону Марка» несправедливості швидко впав у немилість і втратив свої позиції, як тільки місцеві вибори були знову проведені. Сини Свободи буде проводити наради, щоб вирішити, хто з кандидатів підтримати, ті, які приведуть до бажаного політичних змін. У свою чергу, британські власті спробували очорнити Сини Свободи, посилаючись на них, як «Сини насильства» або «Сини беззаконня.».[2]

Крім того, між комунікація дає колоній від широко поширеного характеру Синів Свободи, дозволених для рішучих дій проти «Закону про Тауншед» в 1768 році один за іншим групам написав угод, що обмежують торгівлю з Англією і введення дуже ефективний бойкот імпорту та продажу британських товарів.

У багатьох випадках їх зустрічі з громадськістю став сильним. Хоча нижчі класи часто погодився з ідеями, представленими Синів Свободи, вони хотіли більше дії, ніж слова і прості шоу чисел. Таким чином, властивість дворянства, митники та інші британські власті часто став жертвою мінливого характеру мобів.

У Нью-Йорку Сини Свободи буде миритися свободи полюсів стояти як заповіт свою рішучість. Британські солдати зруйнувати їх майже відразу, як вони були виставлені. Це туди і назад дії призвели до кількох сутичок між двома сторонами. Найбільш помітним серед цих зобов'язань була битва Ґолден-Гілл 19 січня 1770 р., в якому багато людей були поранені і щонайменше один убитий. Насильницькі спалахи над полюсом вирували з перервами з 1766 до Патріоти не отримала контроль над Нью-Йорку уряду в квітні 1775 р.

У Бостоні, інший приклад насильства вони вчинили, можна знайти в їх лікуванні локального збирача податків, Ендрю Олівер. Вони спалили його опудало на вулицях. Коли він не подав у відставку, вони переросли в підпали його офісний будинок. Навіть після того як він пішов у відставку, вони майже знищили весь будинок його близького соратника, віце-губернатор Томас Хатчінсон. Вважається, що Сини Свободи зробив це, щоб порушити нижчі класи і отримати їх активну участь в повстає проти влади. Їх насильницькі дії зробили багато з штампа дистриб'юторів відставку в страху.

Сини Свободи були також відповідає за спалювання «HMS Gaspée» в 1772 р.

Cпалювання «HMS Gaspée» в 1772 р. .

У грудні 1773 р. Сини Свободи видано і поширено заяву, в Нью-Йорку називають Асоціації Сини Свободи в Нью-Йорку, який формально заявили про своє опозицію до Закону чай і що кожен, хто допомагав у здійсненні акту був «ворог свобод Америки» і що «той, хто згрішить будь-який з цих резолюцій, ми не будемо мати справу з, або використовувати, або у вас є зв'язок з ним». Сини Свободи брав безпосередню дію для забезпечення своєї опозиції до Закону про чай в Бостонському чаюванні. Члени групи, носити маскування, покликані викликати появу американських індіанців, налив кілька тонн чаю в Бостонській гавані на знак протесту проти закону про чай. Сини Свободи сиділи в довгій кімнаті вище друкарні члена Бенджамін Едс і планується знаменитий чаювання. В ході планування, Сини Свободи пив з чаші з пуншем пізніше була подарована Історичного товариства штату Массачусетс в Бостоні.

На початку американської революції, Сини Свободи цілому перетворилася на або були замінені більш формальних груп, таких, як Комітет з безпеки.

Після закінчення американської війни за незалежність, Ісаак Сірс разом з Маринус Виллет і Джон Лемб, в Нью-Йорку, відродив Сини Свободи. У березні 1784 вони згуртувалися величезний натовп, яка закликає до висилки всіх залишилися лоялістів зі стану з 1 травня Сини Свободи були в змозі отримати достатньо місць в Нью-Йорку складальних виборів у грудні 1784 р. по пройшли безліч каральні закони, спрямовані проти лоялістів. В порушення Паризького договору (1783), вони закликали до конфіскації майна лоялістів. Олександр Гамільтон захистив лоялістів з посиланням на володарювали договору.

Відомі члени[ред.ред. код]

У 1767 році Сини Свободи прийняв прапор називається бунтівний смуги прапор з дев'яти нерівних вертикальних смуг (п'ять червоних і чотири білих). Передбачається, що дев'ять представляв відданий Дев'ять.[3][4]

Примітки[ред.ред. код]

  1. The Sons of Liberty. ushistory.org. 
  2. Maier p. 101–106; Miller p. 139. Міллер писав: «Якби Великобританія намагалися застосовувати Закон про гербовий збір, не може бути ніяких сумнівів у тому, що британські війська і бойову готовність американців б пролити один одного кров за десять років до Лексінгтона. Як зазначив Бенджамін Франклін, Великобританія буде не знайшли повстання в американських колоніях в 1765 р., але це зробило б один. На додаток до віри патріотичні рухи „вони впав і помер“».
  3. Colonial and Revolutionary War Flags (U.S.)
  4. Liberty Flags (U.S.)